Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,

srdečně zdravím z velmi příjemného ozdravného pobytu v Lázních Bělohrad. Mám se tu krásně, moc dobře o mě pečují /tedy o všechny/. Dostanu najíst, napít a pak se hýčkám a hýčkám a hýčkám:-) Z bahna do vany, na masáže či do vířivky...sem tam nějaká plynová injekce či poležet v pytli...příroda nádherná a už je cítit jarem.
Je to veskrze velmi příjemné, byť nyní mám pocit, že mě bolí vše ještě více, ale to si prý sedne:-)

Dnes posílám spíše upozornění. V úterý je úplněk spojený s Žehnáním ženskému lůnu s Mirandou Grey. Pokud máte pocit, že se chcete připojit k obrovské celosvětové skupině žen, které si na sebe udělají chvilku čas, tak se přidejte. Registrace nutná zde.
http://www.wombblessing.com/cz-invitation.html
Pak vám přijdou podrobnější informace.
Na webu jsou nejbližší březnové akce. Začínat budeme velmi zvolna...

Těším se na potkíávání
s Láskou Helča
Moji milí,

Rok se rozjel a čas nabral stejné, ne-li vyšší obrátky než v roce minulém. Pojďme společně přibrzdit v čase určeném jen pro nás. Na vlně plynutí, tance, sdílení si uvědomíme sebe samu, svou sílu, krásu i Božství. Dnes tedy srdečně zvu na první meditační večer s Loona dance v tomto roce.sejdeme se ve čtvrtek 24.1. 2019 od 19.45. s sebou věci obvyklé...:-)

Příští středu odjíždím do lázní...tedy užívejte krásný čas zde a pak se opět budeme potkávat.

Moc se těším
s Láskou Helča
Moji milí,

velmi děkuji za nádherné zpětné vazby nad mým zamyšlením...:-) cítím obrovskou vděčnost:-)

Dnes posílám srdečné pozvání na zítřejší Novoroční rej s Markétou a Helčou od 15 v Relaxme.
Prosím přineste si šátek na oči, čtvrtku, na kterou si Jantru vytvoříte, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, fotky členů rodiny, obrázky, časopisy na rozstříhání /pokud máte větší množství časopisů vezměte prosím i pro ostatní/. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/.
Přineste si i malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)
Další info buď na webu nebo přímo u mě či Markétky:-)

Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.

Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz
Stejná akce je naplánovaná i v Kutné Hoře, ale ženy z KH se hlásí do Kolína, není tedy jisté, zda se akce v KH uskuteční, tak neváhejte,,,

S Markétkou se na Vás mooc těšíme
s Láskou Helča
Moji milí,

děkuji velmi za krásné zpětné vazby na mé zamyšlení...:-)Velmi mě to zahřálo u srdíčka a cítím velikou vděčnost.

Dnes pozvánky na nejbližší akce:
Zítra 5.1. Novoroční rej s Markétou a Helčou v RelaxMe v Kolíně
Přineste šátek na oči, čtvrtku, na kterou si vytvoříte Jantru přání, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, fotky členů rodiny, obrázky, časopisy na rozstříhání /pokud máte možnost většího množství vezměte i pro ostatní/. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/, malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)
Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.
Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz
Je vypsán i termín 12.1. pro Kutnou Horu, ale ženy z K.H. se hlásí do Kolína, Je tedy možné, že se v KH vůbec neuskuteční...tedy neváhejte a přijďte již zítra.

Dále v pátek 11. ledna OMC v Dobšicích u Nadí, sraz 18.30. Zpívat začneme v 19.00

Meditační večery s Loona dance
v předběžných termínech jsem dala 10.1. a 24. 1. 2019
Nastává malá změna 10.1. je na Huslíku Mgr. Jan Kroča s přednáškou "Co nám radí karty a hvězdy na rok 2019"...a protože Honza má vždy velmi zajímavé povídání doporučuji tuto akci a sama se chystám...nabízím spolujízdu. Přihlašujte se včas bude rychle plno, více info
www.ekocentrumhuslik.cz

Nejbližší meditační večer tedy 24.1. od 19.45 :-) Pak bude opět pauza...mám předjednané lázně a od března snad již naskočíme do pravidelných setkání:-)

Těším se moc
s Láskou Helča
Moji milí,

rok se s rokem sešel a opět dozrál čas mých netradičních zamyšlení. Letos tedy spíše v čase novoročním.
Pokud bych mohla za sebe zhodnotit rok uplynulý, tak byl velmi intenzivní, chaotický a plný zkoušek. Vše co se dělo šlo velmi do hloubky, očistně a mnohdy přes velkou vnitřní bolest. Zvládla jsem operaci páteře, procházím rozpadem více jak 20 letého manželství, odstěhovala jsem se do Kolína. I mí rodiče prochází obrovskou krizí, která přinese mnoho změn... Tedy ve všech oblastech jsem řešila opravdu zásadní věci. To, co jsem se však naučila je k nezaplacení a takové zkušenosti člověk jen tak na ulici prostě nepotká.
Přišlo další obrovské uvědomění si hodnoty věcí "tak trochu jinak". Ne pouze vědět, že to tak je, ale opravdu to prožívat a být součástí toho všeho co je okolo nás. Naučila jsem se nebrat si věci osobně, nečinit si očekávání a domněnky. Snažit se nehodnotit a nesoudit, protože nikdy nevíme, čím si ten druhý prochází. Na vlastní kůži jsem si zažila jaké to je, když nemáte v hmotném světě "nic" a přes to víte, že máte úplně všechno. To všechno je uvnitř nás samých... Uvědomila jsem si, že vždy...opravdu vždy...je o nás nějak postaráno. Uvědomila a prožila jsem si obrovské bohatství v podobě mých přátel, kteří mi pomáhají. Tady největší poděkování patří Nadě a její rodině, která mi po operaci na 2 měsíce poskytla domov a péči. Pro mě to bylo jedno z nejkrásnějších období, jaké jsem mohla zažít.
Přišla i další uvědomění a hluboké prožitky v duchovní oblasti. Vlastně mohu říci, že i přes to všechno co mě potkává cítím a zažívám obrovský vnitřní klid, Lásku, vděčnost, blaženost a Božské vědomí. To je pro mě hluboké uvědomění a pochopení, že Bůh je ve všem, je součástí nás a i věcí okolo nás. Bůh je i součástí lidí, kteří nám možná na první pohled dělají věci, které se nám nelíbí, ale i to je v pořádku. Bůh chce, aby oni se tak chovali, pro nás jsou to všechno jen zkoušky. Nás to má vést k tomu, abychom si uvědomili, že jsme sice tělo, ale hlavně jsme Duše, která se má rozpomenout na svou podstatu. Vlastně náš život, je jen taková veliká Hra Stvoření, ve které má každý z nás nějakou roli. Je velmi osvobozující hrát tuto hru lehce, s humorem, obrovskou Láskou a odevzdáním se Bohu.

Kéž v tomto roce je Požehnaný každý náš den:-)
Děkuji velmi za potkávání s Vámi,
s Láskou Helča
Moji milí,

v tomto krásném adventním čase připomínám ještě poslední letošní setkání v kruhu žen i mužů, kteří jsou na stejné vlně. Hledáte-li klid a zastavení, tak již v sobotu budete mít šanci. Možná by se mohlo zdát, že v tom shonu není na odpočinek prostor, ale pokud si ho dovolíte, načerpáte tak síly k dalšímu chystání krásných vánočních dnů...

Sobota 22.12.
Celosvětové žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey - od 18.oo v RelaxMe v Kolíně
Pozvání je pro ženy, které si chtějí užít energetické vyladění lůna, sdílecí kruh i meditaci sester.
S sebou něco osobního na oltář, pohodlné oblečení, 3x stužku cca 3o cm, 2 mističky, čajovou svíčku-
Přihlášky přes registrace RelaxMe nebo u mě:-). Více info v aktualitách...

Úplňkový OM Chanting od 20.oo
Úplňková energie zesiluje účinek mantry OM. Pojďme se propojit při společném zpěvu se sebou, Matkou Zemí, okolím a celým světem.
OM Chanting nám pomáhá harmonizovat v rovině fyzické, emoční, energetické i psychické.
Úplňkovou inspirací pro toto setkání je:
KÉŽ TENTO OM CHANTING POMŮŽE CELÉMU LIDSTVU, NÁM VŠEM I MNĚ SAMOTNÉMU OTEVŘÍT SE JEDNOTĚ S BOŽSTVÍM,
NÁSLEDOVAT NEJHLUBŠÍ VOLÁNÍ SVÉHO SRDCE PO SKUTEČNÉ LÁSCE, OBJEVIT KRÁSU SVÉHO PRAVÉHO JÁ,
A PROŽÍVAT TAK ZÁZRAK A DAR ŽIVOTA V KAŽDIČKÉ CHVÍLI.

Pozvánka na první akci v novém roce je na 5. ledna ode mne a Markétky Čulé... Novoroční rej pro všechny ženy, které chtějí tančit, meditovat, vyrábět Jantru na rok 2019 a vědomě tak ukotvit své vize a přání na celý rok.
více info zde http://cestavedomehozenstvi.cz/rubriky/aktuality, plakátek přílohou:-)

Na pravidelné lekce Loona dance se můžete těšit opět od ledna. Předběžné termíny budou v sudých týdnech.
10.1., 24.1. atd... včas dám vědět:-)

Přeji nádherné a Požehnané předvánoční dny. Opatrujte se jak nejlépe dovedete.
S Láskou Helča
Moji milí,

čas před vánoci nabírá na rychlosti. My bychom si měli uvědomit důležitost zastavení. I já jsem opět zastavena. Smrkám a kašlu. Tímto se tedy omlouvám všem, kteří jste se těšili na dnešní odpočinkový večer. Musím ho zrušit. Nicméně doufám, že za týden 22.12. na Žehnání ženskému lůnu a úplňkový OMC již budu fit.

Další pozvánka je již na nový rok. Múžete se těšit na novoroční setkání a ženský kruh. Povedeme ho ve dvou, já a Markétka Čulá. Těšit se můžete na tanec, meditaci, tvoření Jantry přání, sdílení .... bude to neopakovatelné a nádherné. Sejdeme se den před novoluním, v sobotu 5. ledna v 15 hodin v RelaxMe. Info zveřejníme...:-)

Ještě jedna pozvánka na rychlo, zítra 15.12. od 12.oo Český Svámí Vishwabaladaharananda v Brně dává Požehnání. Bude to krásné zastavení se v tichu, s koledami a v krásné láskyplné božské energii.... info najdete zde...http://www.bhaktimarga.cz/events/event/vanocni-pozehnani-svamiho-vishwabaladharanandy/

Opatrujte se krásně a užívejte krásných dnů...
s Láskou Helča
Moji milí,
zítra na týden odjíždím mimo realitu dnešních rychlých dnů a budu off line:-)
Tedy dnes pouze informačně o termínech toho, co nás čeká.

Pátek 14.12. Meditační večer se záměrem Andělsky odpočinková / od 19/
Sobota 22.12. Celosvětové žehnání ženskému lůnu od 18.oo a
úplňkový OM Chanting od 20.oo
Více informací najdete v aktualitách.

Užívejte tyto rychlé dny pokud možno v poklidu a budu se těšit ne setkání s Vámi:-))
s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one