Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,
zítra na týden odjíždím mimo realitu dnešních rychlých dnů a budu off line:-)
Tedy dnes pouze informačně o termínech toho, co nás čeká.

Pátek 14.12. Meditační večer se záměrem Andělsky odpočinková / od 19/
Sobota 22.12. Celosvětové žehnání ženskému lůnu od 18.oo a
úplňkový OM Chanting od 20.oo
Více informací najdete v aktualitách.

Užívejte tyto rychlé dny pokud možno v poklidu a budu se těšit ne setkání s Vámi:-))
s Láskou Helča
Moji milí,

ozývám se po opravdu dlouhé pauze z osobních a rodinných důvodů. Pro všechny co jste mi drželi pěsti hlásím, že operace páteře dopadla dobře a já s velkou vděčností děkuji za veškerou podporu,Lásku a slova útěchy které jsem od vás měla. Byl to pro mě obrovský DAR . Slovy se to vlastně vyjádřit nedá.... DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE
Mě se velmi ulevilo od obrovských obtíží, které jsem měla. Chce to sice ještě čas, ale věřím, že vše je na dobré cestě.:-)
I můj soukromý život se otřásl v základech a já začínám úplně znova. A to vlastně ve všech směrech.

Musím říci, že mi ta naše setkávání velmi chybí a já začínám mít velkou chuť vás vidět:-)
Tedy se ptám, zda by byl zájem o meditační večer s úplňkovým rituálem příští pátek nebo spíše sobotu /24.11./... já rozhodně chuť mám.
Vím, že je to narychlo, proto vznáším dotaz... abych měla čas to řešit a vy měly prostor na díru v kalendáři:-))))
Začít musím velmi zvolna a pomalu a sice tančit zatím nemohu /tedy rukama jo, to zvládnu a to mi stačí/,
ale vím, že pánvemi to vy zvládnete za mě:-)
Děkuji za zpětné vazby:-)

Jinak k akcím budoucím... 22.12. je úplněk a Žehnání ženskému lůnu..to již zcela jistě setkání BUDE:-)
A OMC také vymyslíme:-)

Těším se velmi... opatrujte se krásně
s Láskou Helča
P.S. Posledních 5 týdnů jsem svůj čas prožívala na nádherném místě v Luži-Košumberku. A jestli tam byla Žena, která mi pomáhala každý okamžik, byla to Panenka Marie pomocná jíž je zasvěcen nádherný barokní chrám...doporučuji návštěvu:-) mám i telefon na pana kostelníka, má k tomuto chrámu krásný historický výklad...že by někdy společný výlet?:-)))
Moji milí,

příběh k tomuto nws je dlouhý. V pondělí ráno jsem si sedla k PC a napsala krásný dopis Vám všem. Nicméně při ukládání se cosi pokazilo a vše se vymazalo. Pak už mě to k psaní nepustilo a já pak odjela na 2 dny mimo dosah sítí:-) Tedy pozvánka na čtvrteční akci jde až nyní, ale asi to tak mělo být.
Sice jsem slíbila, že napíši proč je rozlučková, tedy alespoň v krátkosti... krom dalších věcí mě o prázdninách čeká operace mé více jak 20 let vyhřezlé plotýnky, která mě poslední 3 měsíce donutila k absolutnímu zastavení... Pokud mohu prosit o podporu, tak 2 srpna vyšlete podpůrnou myšlenku, budu za ní moc vděčná. Vzhledem k tomu nevím kdy a jak budu schopna naskočit do dalšího cyklu našich setkávání, vlastně ani nevím, zda budu pokračovat jako dosud, a dovoluji si i nevědět jestli je rozlučková jen na dobu mé rekonvalescence nebo navždy...:-) co vím je, že se mi mění celý život a dovoluji si nevědět kde budu bydlet, čím a jak se budu živit a jaká bude má další cesta. Co vím je, že je o mě z Ve-smíru dobře postaráno a mám absolutní důvěru v to, že vše se děje pro mě nejlépe jak je to možné. Nějaká má životní fáze končí a nová se ještě neukázala a na to vše potřebuji čas..... co řeším nejvíce je stále to, abych svou energii a čas věnovala sobě a svým nejbližším, protože transformace jede ve všech lajnách:-) tak tedy v krátkosti z mého života...:-)

Tedy všem ženám, které chtějí na meditační rozlučkový večer srdečné pozvání do RelaxMe již ve čtvrtek 28.6... pojďme si společně pro-žít nezapomenutelnou ženskou energii a pojďme si u-žít samy sebe, takové jaké doopravdy jsme:-) s sebou svíčky v kalíšku a pareo nebo závoj, ale vše budu mít i do zásoby...:-) Začátek cca 19.15, konec neplánuji...:-) Budeme určitě chvíli tančit, meditovat na strom ženského lůna a s osobním Požehnáním pro každou z Vás se rozloučíme...:-) Krom obvyklých věcí vezměte něco na oltář:-)

Těším se moc, s Láskou Helča
Moji milí,

letošní jaro je v mém životě velmi transformační. Spousta věcí se ukončuje či ukončilo, spousta věcí je jinak a změněno. Jede to ve všech rovinách...vztahy, práce, zdraví...stále mě ze shora brzdí a nutí do klidu, ticha a odpočinku. Říkám tomuto stavu, že jsem na nule a možná zvenku se to tak zdá, že vlastně nemám nic, ale každá má buňka si uvědomila, že mám úplně všechno...všechno co potřebuji mám totiž uvnitř sebe. Vím, že to sobě i Vám opakuji často...mysl to ví, pak to Ví i Vaše srdce, ale další level je pokud to pochopí a VÍ každá buňka těla a začne tím uvědoměním zářit. Zjistíte jak nádherná blaženost, ticho a vděčnost se rozlijí celým tělem.

Dnes zvu na jenom velmi málo akcí, které jsou před námi, ale o to krásnější budou....

v pátek 8. června OM Chanting v kolínské synagoze od 19.oo - zkušenosti se zpěvem netřeba. Bude to velmi silný a nádherný zážitek, na který se moc těším:-)))
PROSÍM, pokud může někdo z Vás přijít již v 18 a pomoci mi s prostorem budu velmi vděčná...:-)Dejte mi vědět:-) Děkuji velmi předem:-)

čtvrtek 21. června Mezinárodní den jógy a OMC od 20.oo - plakátek na webu:-)

čtvrtek 28. června - úplněk:-) a rozlučkový meditační večer pro ženy v RelaxMe. Proč rozlučkový rozepíšu příště... všichni kdo máte pernamentku ji vezměte s sebou, vyřešíme neprochozené lekce...
budu se těšit na všechny z Vás, které dorazíte...

Opatrujte se jak nejkrásněji dovedete, s Láskou Helča
Moji milí,

procházím obrovskou transformací a mé tělo si žádá odpočinek a klid. Proto tedy veškeré své akce do konce května ruším, zastavuji, regeneruji a pak uvidím co dál....

Do svých diářků dejte termín 8. června. Bude opět po roce OMC v kolínské synagoze a to je vždy nezapomenutelný zážitek.

Děkuji také všem za slova podpory, která mi posíláte, moc mi to pomáhá. Pokud si někdy vzpomenete, tak mi pozitivní myšlenku klidně zase pošlete...ráda přijímám:-)
Užívejte krásných májových dnů, s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one