Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Všechno co dělám, dělám s radostí a láskou....pojďte se radovat se mnou....
Co zde najdete?
Rozhodně věci, kterým se velmi ráda věnuji. Věci, které jsem objevila na své cestě životem. Pokud tedy hledáte /zejména ženy/ samy sebe, nevíte jak dál, máte pocit, že stojíte někde jinde, než by jste chtěly být....hledáte cestu sama k sobě, svému ženství...pak jste tu správně. I já jsem stála na rozcestí a hledala. Život mi svými nenáhodami do cesty postavil mnoho zajímavých žen, od kterých se stále učím, ale již mohu jejich i své zkušenosti předávat dál....Působím v Kolíně a okolí a pokud se někdy potkáme tak se velmi těším na společně prožité okamžiky.
PF 2018-page-001 (1).jpg
Aktuality!
Moji milí, po dlouhé pauze, která byla způsobena mými zdravotními a osobními starostmi opět pomalu a opatrně, s Láskou sama k sobě, začínám opět toužit po setkávání s vámi.... tedy z celého srdce zvu:-)))
Meditační večer pro ženy s úplňkovým rituálem

Sobota 24.11. 2018
Čas 18 – 20
Kde: RelaxMe Kolín, Zborovská 1100

Pokud máte chuť nabít se ženskou energií, načerpat sílu, tančit Loona dance, meditovat, plynout, sdílet, Být a užívat si radosti života... pokud máte chuť v tomto období odložit nepotřebné a nastartovat se tak k novým začátkům, které nás s nadcházejícím obdobím čekají, pak srdečně zvu do krásné energie podporujícího ženského kruhu.

Na sebe sukni, triko, tančíme bosky. Přineste si něco osobního na společný oltář /odnesete si domů/.
Pitný režim zajištěn. Karimatky, deky na místě.
Přihlášky prosím přes rezervační systém RelaxMe
http://relaxme.cz/cs/urezervace
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one