Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Všechno co dělám, dělám s radostí a láskou....pojďte se radovat se mnou....
Co zde najdete?
Rozhodně věci, kterým se velmi ráda věnuji. Věci, které jsem objevila na své cestě životem. Pokud tedy hledáte /zejména ženy/ samy sebe, nevíte jak dál, máte pocit, že stojíte někde jinde, než by jste chtěly být....hledáte cestu sama k sobě, svému ženství...pak jste tu správně. I já jsem stála na rozcestí a hledala. Život mi svými nenáhodami do cesty postavil mnoho zajímavých žen, od kterých se stále učím, ale již mohu jejich i své zkušenosti předávat dál....Působím v Kolíně a okolí a pokud se někdy potkáme tak se velmi těším na společně prožité okamžiky.
pf.jpg
Novoroční zamyšlení
Moji milí,

rok se s rokem sešel a opět dozrál čas mých netradičních zamyšlení. Letos tedy spíše v čase novoročním.
Pokud bych mohla za sebe zhodnotit rok uplynulý, tak byl velmi intenzivní, chaotický a plný zkoušek. Vše co se dělo šlo velmi do hloubky, očistně a mnohdy přes velkou vnitřní bolest. Zvládla jsem operaci páteře, procházím rozpadem více jak 20 letého manželství, odstěhovala jsem se do Kolína. I mí rodiče prochází obrovskou krizí, která přinese mnoho změn... Tedy ve všech oblastech jsem řešila opravdu zásadní věci. To, co jsem se však naučila je k nezaplacení a takové zkušenosti člověk jen tak na ulici prostě nepotká.
Přišlo další obrovské uvědomění si hodnoty věcí "tak trochu jinak". Ne pouze vědět, že to tak je, ale opravdu to prožívat a být součástí toho všeho co je okolo nás. Naučila jsem se nebrat si věci osobně, nečinit si očekávání a domněnky. Snažit se nehodnotit a nesoudit, protože nikdy nevíme, čím si ten druhý prochází. Na vlastní kůži jsem si zažila jaké to je, když nemáte v hmotném světě "nic" a přes to víte, že máte úplně všechno. To všechno je uvnitř nás samých... Uvědomila jsem si, že vždy...opravdu vždy...je o nás nějak postaráno. Uvědomila a prožila jsem si obrovské bohatství v podobě mých přátel, kteří mi pomáhají. Tady největší poděkování patří Nadě a její rodině, která mi po operaci na 2 měsíce poskytla domov a péči. Pro mě to bylo jedno z nejkrásnějších období, jaké jsem mohla zažít.
Přišla i další uvědomění a hluboké prožitky v duchovní oblasti. Vlastně mohu říci, že i přes to všechno co mě potkává cítím a zažívám obrovský vnitřní klid, Lásku, vděčnost, blaženost a Božské vědomí. To je pro mě hluboké uvědomění a pochopení, že Bůh je ve všem, je součástí nás a i věcí okolo nás. Bůh je i součástí lidí, kteří nám možná na první pohled dělají věci, které se nám nelíbí, ale i to je v pořádku. Bůh chce, aby oni se tak chovali, pro nás jsou to všechno jen zkoušky. Nás to má vést k tomu, abychom si uvědomili, že jsme sice tělo, ale hlavně jsme Duše, která se má rozpomenout na svou podstatu. Vlastně náš život, je jen taková veliká Hra Stvoření, ve které má každý z nás nějakou roli. Je velmi osvobozující hrát tuto hru lehce, s humorem, obrovskou Láskou a odevzdáním se Bohu.

Kéž v tomto roce je Požehnaný každý náš den:-)
Děkuji velmi za setkávání s Vámi,
s Láskou Helča
Aktuality!
Moji milí, po dlouhé pauze, která byla způsobena mými zdravotními a osobními starostmi opět pomalu a opatrně, s Láskou sama k sobě, začínám opět toužit po setkávání s vámi.... tedy z celého srdce zvu:-)))
Novoroční rej s Markétou a Helčou
48372007_2284797568510280_5314040753326915584_n.jpg
Do Kolína si prosím přineste šátek na oči, čtvrtku, na kterou si Jantru vytvoříte, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, obrázky a pokud chcete i fotky členů rodiny. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/.
Přineste si i malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)

Pokud se chystáte do Kutné Hory, přineste si prosím ještě navíc podložku na sezení a ležení + deku na přikrytí.

Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.

Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz

Přihlášky pro Kutnou Horu prosím do výše uvedeného messengeru, mailu či kontakt pro Kavárnu – MATKY SOBĚ

Prozatím Vám přejeme příjemné zimní dny a také kouzelné Vánoce i vánoční svátky
Meditační večery pro ženy
Milé ženy těším se na potkávání s Vámi v těchto termínech:
24.1., 7. 3., 21.3. / v únoru bude pauza/
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one