Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,

dnes nemilá zpráva pro ženy, které se těšily na čtvrteční Loona dance.... bohužel nebude!!!
Nová provozovatelka RelaxMe dala pravidelně každý čtvrtek do programu jogu. Časově se nám to vůbec nepotkává.
A přiznám se , že teď nemám kapacitu to řešit. Dáme tomu čas a uvidíme, jak se věci vyvrbí...
Tímto se omlouvám všem, které jste se těšily... snad to v Kolíně ještě někdy dáme.
Kdyby Vás kohokoli napadl nějaký hezký prostor, tak sem s nápadem...:-)

Přeji krásně jaro v rozpuku...
s Láskou Helča
Moji milí,

tento týden je velmi intenzivní z astrologického hlediska. Věnujte mu svou pozornost a pokud máte chvilku čas, vědomě oslavte přechod do plného světla v kole roku.
Pomoci Vám může i úplňkový OMC, který se konná zítra 21.3. sraz v 19.45 v Relaxme v Kolíně.
Celosvětový záměr: OCHRANA A PÉČE O MATKU ZEMI, VŠECHNA ZVÍŘATA A ŽIVÉ TVORY..

Před OMC je od 17.30 povídání na téma Příprava na Jarní Očistu Aneb Jak Získat Dostat Energie po Zimě...

Pokud máte čas, moc ráda se s Vámi potkám i v sobotu na Oškobrhu. Konat se bude každoroční Keltský telegraf. I tady budete mít možnost poděkovat Matce Zemi za její dary a plodnost.
Světelný signál do tmy budeme posílat cca ve 21 hod. Zatím nemám přesné instrukce. Více informací na keltskytelegraf.cz nebo volejte, pište mě. Moc ráda se tam s Vámi potkám. Malý příspěvek na pořízení světelného signálu vítán...

Pozvánka pro rodiče s dětmi.
29. března v Dobšické knihovně organizuji Noc s Andersenem. Čeká nás povídání o knížkách, hraní, luštění a mnoho dalšího...Více informací zde https://knihovnadobsice.webk.cz/pages/akce.html

Nejbližší Loona dance v Kolíně 4.4. od 19..
Mám za sebou ukázkovou lekci Loona dance v Hradci Králové... šla jsem do toho s obrovským respektem... nový prostor, který jsem neviděla, nové ženy a dopoledne!!!.....velmi se to vydařilo, ženy byly spokojené a těší se na další potkávní, tančení a plynutí... tedy pokud máte v HK své známé, prosím o šíření... plakátek s termíny je na mém webu:-)

Užívejte krásný čas, s Láskou Helča
Moji milí,

ozývám se s další informací, byť některé asi nepotěší. Bohužel zítřejší Loona dance ruším. Mé tělo čistí a čistí.... smrkám, kašlu...
Omlouvám se, ale nejde to jinak. Vlastně je to takový jev, který je nyní velmi častý a děje se mnoha lidem...
Opatrujte se krásně a užívejte klidu a Lásky
Helča
Moji milí,

po mé pauze a ozdravném pobytu v lázních se opět hlásím. Pevně doufám a věřím, že svůj čas užíváte krásně a naplno.
Pomalu a s láskou sama k sobě bych opět velmi ráda navázala na naše pravidelné meditační večery s Loona dance. Vzhledem k tomu, že budu na žádost kamarádky 1 měsíčně i v Hradci Králové, začneme zvolna, abych svému tělu dopřála postupný návrat... Tedy ve čtvrtek 7. března /jsou zrovna jarní prázdniny, což jsem netušila/ se sejdeme na našem oblíbeném místě v RelaxMe.

Prosím přihlašujte se přes rezervační systém RelaxMe nebo u mě.

Z dalších akcí 21.3. Úplňkový OMC v Kolíně a 23.3. Keltský telegraf na Oškobrhu.

Děkuji velmi za Vaši přízeň a těším se na potkávání.
S Láskou Helča
Moji milí,

srdečně zdravím z velmi příjemného ozdravného pobytu v Lázních Bělohrad. Mám se tu krásně, moc dobře o mě pečují /tedy o všechny/. Dostanu najíst, napít a pak se hýčkám a hýčkám a hýčkám:-) Z bahna do vany, na masáže či do vířivky...sem tam nějaká plynová injekce či poležet v pytli...příroda nádherná a už je cítit jarem.
Je to veskrze velmi příjemné, byť nyní mám pocit, že mě bolí vše ještě více, ale to si prý sedne:-)

Dnes posílám spíše upozornění. V úterý je úplněk spojený s Žehnáním ženskému lůnu s Mirandou Grey. Pokud máte pocit, že se chcete připojit k obrovské celosvětové skupině žen, které si na sebe udělají chvilku čas, tak se přidejte. Registrace nutná zde.
http://www.wombblessing.com/cz-invitation.html
Pak vám přijdou podrobnější informace.
Na webu jsou nejbližší březnové akce. Začínat budeme velmi zvolna...

Těším se na potkíávání
s Láskou Helča
Moji milí,

Rok se rozjel a čas nabral stejné, ne-li vyšší obrátky než v roce minulém. Pojďme společně přibrzdit v čase určeném jen pro nás. Na vlně plynutí, tance, sdílení si uvědomíme sebe samu, svou sílu, krásu i Božství. Dnes tedy srdečně zvu na první meditační večer s Loona dance v tomto roce.sejdeme se ve čtvrtek 24.1. 2019 od 19.45. s sebou věci obvyklé...:-)

Příští středu odjíždím do lázní...tedy užívejte krásný čas zde a pak se opět budeme potkávat.

Moc se těším
s Láskou Helča
Moji milí,

velmi děkuji za nádherné zpětné vazby nad mým zamyšlením...:-) cítím obrovskou vděčnost:-)

Dnes posílám srdečné pozvání na zítřejší Novoroční rej s Markétou a Helčou od 15 v Relaxme.
Prosím přineste si šátek na oči, čtvrtku, na kterou si Jantru vytvoříte, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, fotky členů rodiny, obrázky, časopisy na rozstříhání /pokud máte větší množství časopisů vezměte prosím i pro ostatní/. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/.
Přineste si i malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)
Další info buď na webu nebo přímo u mě či Markétky:-)

Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.

Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz
Stejná akce je naplánovaná i v Kutné Hoře, ale ženy z KH se hlásí do Kolína, není tedy jisté, zda se akce v KH uskuteční, tak neváhejte,,,

S Markétkou se na Vás mooc těšíme
s Láskou Helča
Moji milí,

děkuji velmi za krásné zpětné vazby na mé zamyšlení...:-)Velmi mě to zahřálo u srdíčka a cítím velikou vděčnost.

Dnes pozvánky na nejbližší akce:
Zítra 5.1. Novoroční rej s Markétou a Helčou v RelaxMe v Kolíně
Přineste šátek na oči, čtvrtku, na kterou si vytvoříte Jantru přání, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, fotky členů rodiny, obrázky, časopisy na rozstříhání /pokud máte možnost většího množství vezměte i pro ostatní/. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/, malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)
Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.
Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz
Je vypsán i termín 12.1. pro Kutnou Horu, ale ženy z K.H. se hlásí do Kolína, Je tedy možné, že se v KH vůbec neuskuteční...tedy neváhejte a přijďte již zítra.

Dále v pátek 11. ledna OMC v Dobšicích u Nadí, sraz 18.30. Zpívat začneme v 19.00

Meditační večery s Loona dance
v předběžných termínech jsem dala 10.1. a 24. 1. 2019
Nastává malá změna 10.1. je na Huslíku Mgr. Jan Kroča s přednáškou "Co nám radí karty a hvězdy na rok 2019"...a protože Honza má vždy velmi zajímavé povídání doporučuji tuto akci a sama se chystám...nabízím spolujízdu. Přihlašujte se včas bude rychle plno, více info
www.ekocentrumhuslik.cz

Nejbližší meditační večer tedy 24.1. od 19.45 :-) Pak bude opět pauza...mám předjednané lázně a od března snad již naskočíme do pravidelných setkání:-)

Těším se moc
s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one