Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,

ozývám se po delší době. Důvodem je končící rekonstrukce mého bytu v Kolíně. Mám za sebou spoustu úklidu, natírání, leštění... vše sice ještě není hotovo, ale bude to můj krásný pelíšek a postupně si tam stěhuji své věci.Jsem ve fázi, že jedu na doraz a hodně mě to nutí k odpočinku. Ten si také hodlám dopřát. Mám před sebou pobyt v RHB léčebně. Tedy se opět asi delší dobu neuvidíme. Je jedna věc co mi chybí a to je OMC. Přijměte pozvání na čtvrteční večer od 19 hodin do Kolína v Havelcově ulici.... a dál??? To teprve uvidíme, až naberu síly, určitě se ozvu.
Užívejte krásných dnů, čerpejte sílící energii jara a (s)mějte se,
s Láskou Helča
Moji milí,

posílám krásné úterní pozdravení. Jsou za námi Hromnice/ po pohansku Imbolc/ vyberte, co vám je příjemnější. Ale podstatné to není. Vše je v JEDNOTĚ a název označující přechod do dalšího období není důležitý. Důležité je, že je v přírodě znát, že máme o hodinu více...:-) Dny se natahují. Teplo je jak v březnu, ptáci zpívají, kytičky kvetou a já si poprvé uvařila čaj z čerstvých kopřiv a sedmikrásek. Leč radost z toho vlastně nemám. Všechno by mělo ještě dospávat a maximálně pučet pod zemí... změny co vnímáme, jsou bohužel nevratné...
Udělejme si prosím každý chvilku čas a poprosme Matku Zemi, aby troškou ochlazení vyrovnala pučící jaro a budící se včelky...

Dnes srdečně zvu na nedělní úplněk a celosvětové akce...
Tedy 9. února od 18.15 celosvětové žehnání ženskému lůnu
- meditace na dělohu, v tichu a zastavení pro ženy...
a od 20.00 celosvětový OM Chanting
Pro ženy, muže i děti. Zkušenost se zpěvem netřeba...
Prosím o přihlášky. Plakátky přílohou či na stránkách...

A ještě pozvánka pro ženy na kurz Tajemství ženského pánevního dna... ještě mám místečko.
Začínáme 13.2. od 18 hodin. 3 večery po 3 hodinách... řidičák pro ženy veškerého věku. Porozumíme rovině fyzické, psychosomatické, energetické a na sexualitu se podíváme z jiného úhlu....

těším se na potkávání s vámi
s Láskou Helča
Moji milí,
dnes vkládám srdečné pozvání na zítřejší OMC v Kolíně. Sejdeme se v 18.50 před budovou Kooperativy, Havelcova 70.
Moc se těším na společné rezonování na vlně OM. prosím přihlášky...děkuji

Další pozvánka je na úplňkový večer 9. února. Bude Celosvětové Žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey a následovat bude večerní Úplňkový OMC.
Plakátky na webu.

A ještě jedna pozvánka pro ženy, které chtějí objevit hloubku svého pánevního dna. Jak řekly ženy na minulém kurzu...
je to takový řidičák, nebo ...tohle kdyby mi někdo řekl dřív...:-)
Opět tedy kurz Tajemství ženského pánevního dna.
Začínáme ve čtvrtek 13.2., scházet se budeme 1x týdně, celkem 3x po 3 hodinách.
Pokud můžete, prosím pozvěte i své kamarádky, kolegyně či ženy z rodiny...

Děkuji moc a těším se na setkávání s vámi
s Láskou Helča
Moji milí.
V tomto krásném svátečním období většina z nás bilancuje. Probíráme vše, co nás potkalo, co nechat v roce starém. V temnotě odevzdat tak, abychom do roku dalšího vstoupili očištěni a odlehčeni. Uvolněný prostor pak můžeme za-plnit tím co nám život přivane. A on přivane.
Již několik let píši svá zamyšlení, někdy s poselstvím…jindy pak jako inspiraci ostatním. Často se mi děje, že již od září vím, co v mém mezisvátečním zamyšlení bude. Letos inspirace tak nějak vyčkávala do posledních okamžiků… se slunovratem další sestup do temnoty… a od-pouštění, bolest, smutek, pláč a mnoho AHA, které jsou jedněmi z nejdůležitějších… s tím vším se však dostavuje nádherný pocit SMÍŘENÍ. Pocit klidu, míru, Lásky, Jednoty. Těžko popsat nepopsatelné. Velmi intenzivně na sobě pracuji a vždy když si myslím, že hlouběji už to nejde, tak se ukáže že jde. Hluboká vděčnost, za vše tvrdé, co mě kdy potkalo.
Na Štědrý den jsem v košíčku se svíčkou, jako tradičně, roznášela Betlémské světýlko. Je symbolem zrození Ježíše. Je, stejně jako Ježíš, symbolem světla a lásky uvnitř nás. Občas někdo přidal větu… když Ty jsi světýlko i bez toho košíčku… a k tomu chci říci… KAŽDÝ Z NÁS JE SVĚTÝLKO… každý z nás má možnost rozhodnout se, jak hodně bude svítit pro sebe i pro ostatní. Opravdu KAŽDÝ má v sobě to krásné, zářící a láskyplné. Od dětství vlastně přirozeně vždy věřím v to lepší, co každý v sobě má. Jsem taková nenapravitelná optimistka. Přitom k mým uším často doléhaly věty jak naivní a idealistická jsem. Nevadí mi to. Jsem za tu schopnost vidět světlé vděčná. Právě to činí můj život naplněný, spokojený a šťastný.

Nechť každý z nás svítí, jak umí. Nechť Ti, co neví, jsou osvětleni poznáním. Nechť Láska je všeobjímající a bezpodmínečná vždy a za všech okolností.

Požehnané dny v roce dalším ze srdce přeji nám všem,
s Láskou Helča

P.S. Vím, že jste se v prosinci těšili na OMC, ale fyzické tělo mě zabrzdilo... dám vědět...:-) Děkuji za pochopení...
Moji milí,

v upršeném dni posílám mnoho pozdravů všem... máme těsně před adventem. Doufám, že si krásně užíváte období, kdy přemýšlíme nad tím, jak potěšit své blízké.
Není důležité, zda svým blízkým něco koupíte či vyrobíte, důležité je zda je obdarováváte s láskou a bez očekávání, že něco dostanete zpět. Láska je ve své nejkrásnější podobě čistá a všeobjímající a při lekcích, třeba Loona dance, si můžeme uvědomit jak dávání je krásné i tím, že vlastně obdarováváme sami sebe..
Co činíš jinému jako by jsi činil sám sobě:-)

Dnes srdečné pozvání ženám na Loona dance v pondělí 2.12. od 19 hodin. Sejdeme se na adrese Havelcova 70, budova Kooperativy. Sraz cca 18.50 venku na chodníku.
Společným záměrem je : Andělsky odpočinková... je to vždy hodně zklidňující lekce a v čase předvánočním všechny z nás potřebují zastavit a dát odpočinout svým nohám. Tančíme méně než obvykle, relaxujeme více než obvykle. Na sebe sukni, triko. S sebou oblíbený olejíček, mističku na něj a ručník...

Vy, které nestíháte Kolín, máte možnost stejný záměr prožít v Hradci Králové /6.12./ či Novém Bydžově /8.12./

Užívejte krásný čas, s Láskou Helča
P.S. pokud si již nepřejete dostávat tyto emily, prosím odhlaste se.
Moji milí,

čas prázdnin, dovolených a odpočinku je za námi. Pro mě osobně odpočinku moc nebylo. Důvodem je nejen moje chaloupkování, kde bylo velké množství práce, aby to bylo obyvatelné, ale prostor k odpočinku je to nádherný. Ale konečně mám po dlouhé době své DOMA. Já ho mám tedy hlavně ve svém srdci, ale i v tom světě hmotném, člověk prostě potřebuje zastabilizovat, mít svůj prostor. Po několika stěhováních v uplynulém roce mám svůj byteček v Kolíně, rekonstrukce je přede mnou, ale s důvěrou ve vesmír vím, že i tím projdu. Z nějakého důvodu mi to tak poslali do cesty.
Po tomto, pro mě hektickém, období OPĚT začínáme.

Dnes srdečně zvu na nejbližší akce:
čtvrtek 12.9. OMC v Janovické Lhotě 12
pondělí 16.9. LOONA DANCE v Kolíně od 19.00. Budeme se potkávat 1x měsíčně. Více info na přiloženém plakátku.

Máme nový prostor u Elí Jůnové v jejím masérském studiu, Havelcova 70. Nádherné čisté prostředí i energie. Doufám, že tam všichni budeme spokojeni nejen o Loona, ale i o pravidelných OMC setkáních, která začnou ve čtvrtek 26.9. Pokračovat budou každých 14 dní - liché čtvrtky. V totmto krásném prostoru plánuji i Školu pánevního dna, další meditační akce i indivinduální poradenství.
Můžete tu potkávat i Markétku Déví Čulou s lekcemi Mohendžodáro.
Sama Majitelka Elí jé nádherná bytost a může Vám pomoci s Vašimi trablemi v oblasti těla masážemi a v oblasti Duše kineziologií One Brain. Doporučuji:-)

Lekce Loona dance budou pokračovat i v Hradci Králové a nově v Novém Bydžově.

Ještě srdečné pozvání na 14.9. na Požehnání s naším Svámím Vishwabaladharanandou. Setkání s Ním jsou velmi intenzivní, láskyplná, laskavá a očistná. Můžete cítit Božskou energii, která skrze Něj proudí. Můžete pro-cítit čistou Blaženost. Zážitek je to nepopsatelný, hluboký a pracuje na všech úrovních.

Velmi se těším na potkávání s Vámi
s Láskou Helča
Milí moji, zjistila jsem, že se mi nezkopíroval celý text a tedy jste nedostali všechny informace. Oooomluvaaa:-)
jasné shrnutí:
pátek 16.8. - OMC na Oškobrhu od 19.30 - pouze v případě velmi nepříznivého počasí akce nebude...
čtvrtek 15.8. Janovická Lhota 12 - celý den volný program, srdečně zvu na po-bytí s námi ....večer Žehnání ženskému lůnu a OMC, s sebou, karimtaku, deku, meditační polštářek, věci na oltář, svíčku, 2 mističky
Akce se konná za každého počasí.. buď na zahradě či uvnitř domu…

Dejte prosím vědět kdo dorazíte na celý den či večer, kvůli množství jídla… bude jednoduché a vegetariánské s vůní dřeva.
Záchod – kadibudka, koupelna není… ale sud či vana na zahradě je dostačující

V případě zájmu, kontaktujte, propojím Vás s dopravou, přespání možné. V případě, že dojedete vlakem do Uhlířských Janovic, vyzvedneme Vás..
Všechny plakátky přílohou:-)

Opatrujte se s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one