Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,

sváteční dny jsou za námi a doufám, že jste je prožili nejlépe jak bylo možné. Doba je stále turbulentní. Buďme trpěliví a spolu-pracujme. Pro potěšení posílám informace k Daršanu pro ČR a několik málo veršů, jimiž jsem občas obdarovaná...

Pro vyšší záměr
společně tvoříme
v Lásce se spojíme
s JEDNOTOU souzníme.

Žena i Muž
Matka i Otec
sestra a bratr
dcera či syn
v JEDNOTĚ spojit se je dobrý čin.

Žena v bezpečí Muže
Lásku jeho i svou násobí,
svět v souladu sílit tak může
a čistým světlem se rozzáří.

Prosti bojů a hádek
společně jdeme dál,
ve své síle, moudrosti a Lásce,
každý z nás bude královna/král.

Tak následuj srdce své
a otevři se cele
a partnera svého
POSVÁTNĚ
nech vstoupit v SEBE.

Božská Matka i Otec
v JEDNOTĚ
záměr Tvůj podpoří,
nechť i jejich Láskou
srdce naše se rozhoří.


Daršan pro ČR byl dnes vypsán již na pondělí 11.1.... magické datum:-) informace naleznete zde:
https://events.bhaktimarga.org/country-online-darshan-czech-republic-hungary-slovakia-11-january-2021

Opatrujte se krásně, s Láskou Helča
Moji milí,

ze srdce doufám, že jste prožili krásné sváteční dny se svými blízkými. Máme za sebou velmi vyjímečný rok. Byl plný chaosu, zvratů, nejistoty, strachu. Zároveň mnohým z nás přinesl zastavení, čas k přemýšlení, možná i impuls ke změně. Mě osobně přinesl uvědomění, že vnitřní klid, mír, spokojenost a blaženost jsou mou trvalou součástí, nehledě na to, co se děje vně. To neznamená, že někdy nejsem rozhozená. Ano jsou situace, že cítím nejistotu či smutek a je to v pořádku. Žijeme život lidský a emoce k němu patří. Ale vždy se zastavím, nacítím do svého srdce, nadýchnu čistého vzduchu a podívám se shora, proč to tak cítím, co za tím je. Obvykle se mi podaří najít příčinu uvnitř mě, v nějaké mé stále ještě zraněné a nedosycené části. Když si to uvědomím, přijmu to, dosytím chybějící, trvá to tak 10-15 minut a pak se to rozplyne. Pokud se mi nedaří rozklíčovat, či je to prostě hlubší a já to neumím uchopit, tak si položím sama sobě otázku: “Co by v takové situaci udělala láska?” Odpovědi, které přichází dle situace jsou: “Láska se neumí zlobit. Láska by od-pustila. Láska by objemula všechny zúčastněné.” Tato uvědomění jsou tak hluboká, čistá a osvobozující, že se obvykle začnu smát… uvědomím si tu “dokonalou Božskou hru” a opět si vpluji do svého klidu, míru a radosti. Můj život se tak stal velmi svobodným, naplněným hojností, spokojeností a láskou. Naše Duše je, nehledě na vnější svět plný omezení, příkazů či zákazů, totiž vždy radostná, láskyplná a SVOBODNÁ.

Pevně věřím, že nadcházející rok bude pro nás všechny novým začátkem. Přeji nám, aby byl požehnán povšechnou hojností všeho dobrého, protkán laskavostí i soucitem. Nechť každý z nás má možnost všechny dny pro-žít v pr-osvícení světlem a Láskou.
Opatrujte se krásně, s Láskou Helča

P.S.: Je před námi úplněk, Využijte jeho energii ke svým záměrům a ženy mohou navíc využít Žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey. Registrace končí v úterý večer... můžete použít i meditaci na kruh sester. registrace zde:
Moji milovaní,

ze srdce vám chci popřát krásné adventní období. Prožívejte čas, který máme, v plnosti světla a lásky. Dopřejte si klid a zastavení, abychom v turbulentní době vesmírných energií dopřáli tělu dostatek času vše vstřebat a dostat se do vyšších vibrací.

Velmi jsem si přála setkat se s vámi, vládní restrikce tomu však příliš nejdou naproti. Nicméně touha je mocný nástroj. Před námi je velmi intenzivní čas zimního slunovratu. Stále ještě jdeme do temnoty. V pondělí se vše začne překlápět a my můžeme začít vítat přibývající světlo. Navíc je velmi zvláštní čas, kdy po několika stovkách let se zjeví Betlémská hvězda nad našimi hlavami. Už v pondělí jsem zahlédla a bude to magická podívaná. Já určitě vyrazím ven do přírody a budu moc ráda, pokud si alespoň na dálku třeba jen zamáváme… vesmírné divadlo se odehraje v čase 16.30-18.30, pro mě na Vysoké u Kutné Hory. Jen si přeji, aby inverzní oblačnost alespoň na chvíli odplula jinam…
Odkaz na jeden ze spousty článků je dole pod textem...

Opatrujte se krásně, s Láskou Helča
P.S.: pokud má někdo zájem o mé oblíbené bylinkové čaje, ozvěte se, pošlu seznam… zásoby se tenčí
Moji milí,

stále prožíváme velmi intenzivní období. Jak v kole roku, tak i ve ve-smírných e energetických přenastavováních nás samých i Matky Země. Sešněrovaná pravidla se pomalu rozvolňují, ale stále je cítit chaos, nestabilita a strach. Pokud možno, udržujte alespoň každý z z vás, sám v sobě vnitřní klid a pozitivitu. Udržujte naději a víru v lepší čas.
Doufám, že se nám do vánočních svátků podaří udělat nějaké setkání... nastuduji pravidla a pokud mě to z vnitřního ticha pustí ven, tak dám vědět.
Dnes posílám další pozvánku na Požehnání s Paramahamsou Vishwanandou již v tento pátek 4.12. od 18 hodin. Je to pro nás jedna z možností jak se zastavit a načerpat lásku a klid. Vyslat svá přání a modlitby, které tak budou zesíleny.
https://www.bhaktimarga.cz/events/event/online-darsan-4-prosince/

ještě pozvánka na Středočeský on-line festival od Ekocentra Huslík
https://udrztosprirodou.cz/

prožívejte krásný adventní čas a velmi se opatrujte,
s Láskou Helča
Moji milí,

můj život je stále v plných obrátkách. Cítit to tak může každý z nás, a to nejen tím, co se děje celospolečensky a celosvětově. Ve čtvrtek nastává první úplněk měsíce října. Je v síle hojnosti babího léta. Je v síle sbírání plodů, které nám Matka Země ještě dává, než se odebere k zimnímu odpočinku. Srdečně vás tedy zvu na páteční večer.
Od 18 - 19.30 úplňková meditace pro ženy, posílíme propojení s naším lůnem i Matkou Zemí, užijeme se prosté ticho a možnost Bytí. Od 20 hodin potom OM Chanting.
Vše opět na krásném místě u Elí v Havelcově ulici 70. S sebou něco na ležení, sezení a pohodlný oděv. Více info na letáčku...

Těším se na setkání s vámi a velmi se opatrujte vy i vaši blízcí...
S Láskou Helča
Moji milí,

děkuji všem, kdo přišli na první OMC po dlouhé době. Byl to velmi silný zážitek umocněný hlubokým, troubivým zvukem na lasturu, kterou přivezl kamarád ze Slovenska.
Slíbila jsem, že rozešlu informace o Daršanu /požehnání/ s Paramahamsou Vishwanandou. Konná se již ve středu 9.9. od 18 hodin. Srdečně zvu na nevšední zážitek. Veškeré informace a možnost registrace najdete na tomto odkaze:
https://www.bhaktimarga.cz/events/event/online-darsan-9-zari-2020/

Ještě informace pro ty z vás, kteří mají v oblibě Matku Meeru a její daršany. Stále je udává každý den od 19 hodin na tomto odkaze:
https://www.mothermeera.com/

A já termíny připravuji, začátkem října se můžete těšit na úplňkový OMC i meditaci v tichu pro ženy... včas to vše pošlu:-)
Užívejte krásné babí léto..
s Láskou Helča
Moji milí.
prázdniny doběhly ke svému poslednímu dni. Zítra nastává dětem nový režim a vše se snad po dlouhé době /i coronavirové/ usadí a vrátí zpět k běžnému životnímu i pracovnímu koloběhu. Doufám, že se vám všem daří moc dobře. Pokud by vás opět lákala další naše setkávání, tak určitě něco plánuji, leč ještě nepřišel ten správný čas vzít kalendář a nacítit co, kdy a jak. První pozvánka je již na tuto středu. Vzniklo to včera večer, velmi spontánně a intuitivně. Tedy kdo má chuť a čas srdečně zvu na:
ÚPLŇKOVÝ OM CHANTING 2. 9. 2020:-)
OD 20. HODIN v Havelcově ulici 70 / naše oblíbené místo u Elí, nad pojišťovnou Kooptertiva/
Vezměte něco k sezení, pitný režim zajištěn... Těším se moc po dlouhé době na rezonování s mantrou OM:-)
Přihlášky prosím na 723 364 350. Děkuji...

Opatrujte se moc krásně, s Láskou Helča
Moji milí,

rodinné starosti mi nedovolily ozvat se dříve. Ale jak jsem avízovala, v sobotu 1. srpna vás moc ráda uvidím.
Pokud má někdo z vás chuť užít si OMC tak na chaloupce v Janovické Lhotě 12 /je to kousek od Uhlířských Janovic/ se můžeme potkat.
Sama to už moc potřebuji a těším se. Zpívat začneme v 18 hodin... ostatní program nechystám... prostě se jen sejdeme a uvidíme....
Dejte mi prosím vědět na telefon 723 364 350.

Děkuji a těším se na setkání
s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one