Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Moji milí,

můj život je stále v plných obrátkách. Cítit to tak může každý z nás, a to nejen tím, co se děje celospolečensky a celosvětově. Ve čtvrtek nastává první úplněk měsíce října. Je v síle hojnosti babího léta. Je v síle sbírání plodů, které nám Matka Země ještě dává, než se odebere k zimnímu odpočinku. Srdečně vás tedy zvu na páteční večer.
Od 18 - 19.30 úplňková meditace pro ženy, posílíme propojení s naším lůnem i Matkou Zemí, užijeme se prosté ticho a možnost Bytí. Od 20 hodin potom OM Chanting.
Vše opět na krásném místě u Elí v Havelcově ulici 70. S sebou něco na ležení, sezení a pohodlný oděv. Více info na letáčku...

Těším se na setkání s vámi a velmi se opatrujte vy i vaši blízcí...
S Láskou Helča
Moji milí,

děkuji všem, kdo přišli na první OMC po dlouhé době. Byl to velmi silný zážitek umocněný hlubokým, troubivým zvukem na lasturu, kterou přivezl kamarád ze Slovenska.
Slíbila jsem, že rozešlu informace o Daršanu /požehnání/ s Paramahamsou Vishwanandou. Konná se již ve středu 9.9. od 18 hodin. Srdečně zvu na nevšední zážitek. Veškeré informace a možnost registrace najdete na tomto odkaze:
https://www.bhaktimarga.cz/events/event/online-darsan-9-zari-2020/

Ještě informace pro ty z vás, kteří mají v oblibě Matku Meeru a její daršany. Stále je udává každý den od 19 hodin na tomto odkaze:
https://www.mothermeera.com/

A já termíny připravuji, začátkem října se můžete těšit na úplňkový OMC i meditaci v tichu pro ženy... včas to vše pošlu:-)
Užívejte krásné babí léto..
s Láskou Helča
Moji milí.
prázdniny doběhly ke svému poslednímu dni. Zítra nastává dětem nový režim a vše se snad po dlouhé době /i coronavirové/ usadí a vrátí zpět k běžnému životnímu i pracovnímu koloběhu. Doufám, že se vám všem daří moc dobře. Pokud by vás opět lákala další naše setkávání, tak určitě něco plánuji, leč ještě nepřišel ten správný čas vzít kalendář a nacítit co, kdy a jak. První pozvánka je již na tuto středu. Vzniklo to včera večer, velmi spontánně a intuitivně. Tedy kdo má chuť a čas srdečně zvu na:
ÚPLŇKOVÝ OM CHANTING 2. 9. 2020:-)
OD 20. HODIN v Havelcově ulici 70 / naše oblíbené místo u Elí, nad pojišťovnou Kooptertiva/
Vezměte něco k sezení, pitný režim zajištěn... Těším se moc po dlouhé době na rezonování s mantrou OM:-)
Přihlášky prosím na 723 364 350. Děkuji...

Opatrujte se moc krásně, s Láskou Helča
Moji milí,

rodinné starosti mi nedovolily ozvat se dříve. Ale jak jsem avízovala, v sobotu 1. srpna vás moc ráda uvidím.
Pokud má někdo z vás chuť užít si OMC tak na chaloupce v Janovické Lhotě 12 /je to kousek od Uhlířských Janovic/ se můžeme potkat.
Sama to už moc potřebuji a těším se. Zpívat začneme v 18 hodin... ostatní program nechystám... prostě se jen sejdeme a uvidíme....
Dejte mi prosím vědět na telefon 723 364 350.

Děkuji a těším se na setkání
s Láskou Helča
Moji milí,

čas je tak rychlý... v tom všem ukončování jsem vám ani nestihla popřát krásné prázdniny. Tedy tak činím nyní a ze srdce přeji krásné odpočinkové letní dny naplněné hojností, světlem, teplem a Láskou. Prožívejte krásný čas se svými blízkými, odpočívejte a radujte se ze všeho, co je kolem nás.
Často myslím na každého z vás a mám již delší dobu velkou chuť setkat se. Tedy našla jsem volný termín ve svém diáři a srdečně zvu na přátelské posezení na chaloupce v Janovické Lhotě 12. Je to kouzelné místo, kde můžete pocítit klid, mír a lásku. Po roce ho opět otevírám i pro vás a doufám, že zde načerpáte co potřebujete. Termín je v sobotu 1.8. 2020. Bude 2 dny před úplňkem, čas dožínek a oslav k hojnosti Matky Země. Pokud máte čas a chuť pojďte se setkat, prostě jen tak...
Příjezdy možné od dopoledních hodin, cca od 17 OMC, pak rituál s poděkováním za hojnost a večerní posezení u ohně s kytarou či jen povídáním...
Toto je jen takový nástřel a intuitivní pozvání. Možná vytvořím i plakátek a foto snad naláká...:-)

Ještě přidávám pozvánku na on-line Daršan s Paramahamsou Vishwanandou. Opět přímo pro Česko, Slovensko a Maďarsko a to již 24.7. 2020. Registrace nutná, Více informací najdete na https://www.bhaktimarga.org/events/event/country-online-darshan-hungary-czech-republic-slovakia-july-2020

Těším se na potkání s vámi, užívejte krásné dny s Láskou Helča
Moji milí,

čas jahod a třešní je zde. Doufám, že se vám daří jak nejlépe to jde. Pro mě jede stále velmi transformační období, ale má to tak většina z nás.
Dnes posílám upozornění na další on-line Daršan s Pramahamsou Vishwanandou. Konat se bude již v úterý 16.6. od 18 hodin. Mám za sebou již 2 on-line Daršany a není pro mě rozdíl mezi on-line variantou a setkáním s Mistrem naživo. Setkání trvá přibližně 30 minut a je v tichu. Odkaz na registraci je zde:
https://www.bhaktimarga.org/events/event/country-online-darshan-hungary-czech-republic-slovakia-june-2020
Co se děje při Daršanu Mistr vysvětluje zde:
https://www.youtube.com/watch?v=0waTDmkuxtI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0ZFZR9FcxTGDEu0syoxFRvT2gL_CsFE7bAmhcfB6XZSroO5IkzMyB9904

OM Chantingy zatím stále nejsou povoleny.

Závěrem pak jedna prosba. Kdo jste byl někdy v Dobšicích a třeba se vám tam líbilo, prosím, podpořte svým hlasem Projekt na záchranu Keltského oppida v Dobšicích.
Po mnoha letech je v dezolátním stavu a pokud se obci podaří získat hlasy, bude vše opraveno a opět připraveno pro turisty a návštěvníky Dobšic.
Více info o projektu a hlasování najdete zde
http://www.obec-dobsice.cz/vismo/dokumenty2.asp?id=3227&n=muj-kraj-hlasovani-projekt-s-nazvem-zachrana-keltskeho-oppida-v-obci-dobsice&fbclid=IwAR3d0Jkb507C6grfHpgyLN2NvWpTFBPgkmHjClVxPsXfcPI-KWPdR5WuMgE

a hlasovat můžete zde
https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/hlasovani/
/každý má 2 kladné hlasy/. Byť tam již nebydlím, v knihovně končím, ale i tak mám Dobšice moc ráda a podpořila jsem. Děkuji velmi.

Opatrujte se velmi krásně, s Láskou Helča
Moji milí,

ozývám se po opravdu dlouhé době, která pro nás všechny byla velmi transformační. Chvílemi to možná bylo náročné, ale vše je, jak má. S některými z vás jsem v kontaktu a vím, jak jste tím obdobím procházeli. Věřte však, že v srdci jsem měla opravdu všechny z vás, se kterými mám ten dar se potkávat. Já jsem většinu té doby prožila „za zdí“ rehabilitační léčebny a nějak mám pocit, že teprve nyní začínám odpočívat. Mnoho času trávím v klidu, tichu a na bylinkách a do toho PC světa se mi zatím vůbec nechce.

Dnes vás chci informovat o Daršanu /Požehnání/ s mým Mistrem Paramahamsou Vishwanandou. Vzhledem k situaci nejsou možné veřejné Daršany. Guruji však začal dávat tato Požehnání on-line. Daršan přímo pro České a Slovenské občany se uskuteční s největší pravděpodobností již 18. 5. 2020 od 18 hodin. Setkání s plně realizovaným Mistrem je vždy velký dar. Veškeré informace najdete na stránce Bhakti Margy. Dnes byly otevřeny registrace, je nutné se zaregistrovat, počet míst je omezen a je třeba být rychlý. Zde se můžete přihlásit:
https://www.bhaktimarga.org/content/online-darshan-schedule
Pokud by někoho z vás zajímaly on-line verze OMC setkání či společné mantrování, kontaktujte mě. Ráda předám vice informací.

Poslední pozvánka je na kakaovou ceremonii a meditaci “Živé ponoření aneb neomezené zázraky vnitřního já” s Bohdanem /dříve Baladharou/. Plakátek přílohou a vice info na http://mamenka.cz/events/event/meditace-cokoladova-ceremonie-zive-ponoreni-aneb-neomezene-zazraky-vnitrniho-ja/

Užívejte krásný, májový, láskyplný čas
S Láskou Helča
Moji milí,

ozývám se po delší době. Důvodem je končící rekonstrukce mého bytu v Kolíně. Mám za sebou spoustu úklidu, natírání, leštění... vše sice ještě není hotovo, ale bude to můj krásný pelíšek a postupně si tam stěhuji své věci.Jsem ve fázi, že jedu na doraz a hodně mě to nutí k odpočinku. Ten si také hodlám dopřát. Mám před sebou pobyt v RHB léčebně. Tedy se opět asi delší dobu neuvidíme. Je jedna věc co mi chybí a to je OMC. Přijměte pozvání na čtvrteční večer od 19 hodin do Kolína v Havelcově ulici.... a dál??? To teprve uvidíme, až naberu síly, určitě se ozvu.
Užívejte krásných dnů, čerpejte sílící energii jara a (s)mějte se,
s Láskou Helča
Moji milí,

posílám krásné úterní pozdravení. Jsou za námi Hromnice/ po pohansku Imbolc/ vyberte, co vám je příjemnější. Ale podstatné to není. Vše je v JEDNOTĚ a název označující přechod do dalšího období není důležitý. Důležité je, že je v přírodě znát, že máme o hodinu více...:-) Dny se natahují. Teplo je jak v březnu, ptáci zpívají, kytičky kvetou a já si poprvé uvařila čaj z čerstvých kopřiv a sedmikrásek. Leč radost z toho vlastně nemám. Všechno by mělo ještě dospávat a maximálně pučet pod zemí... změny co vnímáme, jsou bohužel nevratné...
Udělejme si prosím každý chvilku čas a poprosme Matku Zemi, aby troškou ochlazení vyrovnala pučící jaro a budící se včelky...

Dnes srdečně zvu na nedělní úplněk a celosvětové akce...
Tedy 9. února od 18.15 celosvětové žehnání ženskému lůnu
- meditace na dělohu, v tichu a zastavení pro ženy...
a od 20.00 celosvětový OM Chanting
Pro ženy, muže i děti. Zkušenost se zpěvem netřeba...
Prosím o přihlášky. Plakátky přílohou či na stránkách...

A ještě pozvánka pro ženy na kurz Tajemství ženského pánevního dna... ještě mám místečko.
Začínáme 13.2. od 18 hodin. 3 večery po 3 hodinách... řidičák pro ženy veškerého věku. Porozumíme rovině fyzické, psychosomatické, energetické a na sexualitu se podíváme z jiného úhlu....

těším se na potkávání s vámi
s Láskou Helča
06.09.2016 20:53:30
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one