Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter březen 2018

Moji milí,
včera byla jarní rovnodennost a já doufám, že jste měli možnost si to uvědomit. Prožili jsme stejnou délku dne i noci a nyní bude světla čím dál více, vše půjde rychle do rozpuku a plnosti jara.
Užívejte těchto dní plnými doušky:-) Krásná astrologická inspirace od Petry Nel Smolové http://www.astrologiepetranel.cz/sluzby/tydenni-horoskop/

Srdečně zvu na nejbližší akce:-)
čtvrtek 22.3. Loona dance od 19.15 v RelaxMe v Kolíně. Záměrem je Jsem v rozpuku a dovoluji si relaxovat:-) Uvědomíme se sílu jara i panenské energie a na závěr si rozmazlíme naše chodidla...:-)
mističku s oblíbeným olejíčkem, ručník s sebou...:-)
pátek 23.3. v Dobšické knihovně pro děti Noc s Andersenem od 17 - 21 hodin.
sobota 24.3. pozvánka do Prahy, kde budu předávat Projekt Mantra, protože od neděle jedeme 3 cyklus Narozeninové mály a používat budeme opět mantru k Božskému Otci... Om Namo Narayenaya https://www.druidi.cz/pozvanka/vnitrni-klid-a-pohoda-s-mantrou/ Pokud máte někdo zájem o tuto jednoduchou techniku, neváhejte mě kontaktovat.
Večer pak na Oškobrhu Keltský telegraf, přibližný čas předávání světelného signálu cca 21.30...více info zájemcům, zatím nemám přesné instrukce, drobný příspěvek na pořízení světlic vítán...:-)
https://www.keltskytelegraf.cz/mapa-keltskeho-telegrafu
31. března úplňkový OMC v RelaxMe v Kolíně

Dejte do kalendáře...
23. dubna Čarodějná místa a čarodějnice ve střední Evropě - přednáška v Ekocentru na Huslíku s Janem Kročou...já si nenechám ujít:-)
8. června OMC v kolínské synagoze:-)

Opatrujte se krásně, s Láskou Helča
21.03.2018 11:56:19
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one