Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter březen 2019

Moji milí,

tento týden je velmi intenzivní z astrologického hlediska. Věnujte mu svou pozornost a pokud máte chvilku čas, vědomě oslavte přechod do plného světla v kole roku.
Pomoci Vám může i úplňkový OMC, který se konná zítra 21.3. sraz v 19.45 v Relaxme v Kolíně.
Celosvětový záměr: OCHRANA A PÉČE O MATKU ZEMI, VŠECHNA ZVÍŘATA A ŽIVÉ TVORY..

Před OMC je od 17.30 povídání na téma Příprava na Jarní Očistu Aneb Jak Získat Dostat Energie po Zimě...

Pokud máte čas, moc ráda se s Vámi potkám i v sobotu na Oškobrhu. Konat se bude každoroční Keltský telegraf. I tady budete mít možnost poděkovat Matce Zemi za její dary a plodnost.
Světelný signál do tmy budeme posílat cca ve 21 hod. Zatím nemám přesné instrukce. Více informací na keltskytelegraf.cz nebo volejte, pište mě. Moc ráda se tam s Vámi potkám. Malý příspěvek na pořízení světelného signálu vítán...

Pozvánka pro rodiče s dětmi.
29. března v Dobšické knihovně organizuji Noc s Andersenem. Čeká nás povídání o knížkách, hraní, luštění a mnoho dalšího...Více informací zde https://knihovnadobsice.webk.cz/pages/akce.html

Nejbližší Loona dance v Kolíně 4.4. od 19..
Mám za sebou ukázkovou lekci Loona dance v Hradci Králové... šla jsem do toho s obrovským respektem... nový prostor, který jsem neviděla, nové ženy a dopoledne!!!.....velmi se to vydařilo, ženy byly spokojené a těší se na další potkávní, tančení a plynutí... tedy pokud máte v HK své známé, prosím o šíření... plakátek s termíny je na mém webu:-)

Užívejte krásný čas, s Láskou Helča
keltský telegraf leták.jpg
Document-page-001.jpg
20.03.2019 11:34:44
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one