Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter červen 2018

Moji milí,

letošní jaro je v mém životě velmi transformační. Spousta věcí se ukončuje či ukončilo, spousta věcí je jinak a změněno. Jede to ve všech rovinách...vztahy, práce, zdraví...stále mě ze shora brzdí a nutí do klidu, ticha a odpočinku. Říkám tomuto stavu, že jsem na nule a možná zvenku se to tak zdá, že vlastně nemám nic, ale každá má buňka si uvědomila, že mám úplně všechno...všechno co potřebuji mám totiž uvnitř sebe. Vím, že to sobě i Vám opakuji často...mysl to ví, pak to Ví i Vaše srdce, ale další level je pokud to pochopí a VÍ každá buňka těla a začne tím uvědoměním zářit. Zjistíte jak nádherná blaženost, ticho a vděčnost se rozlijí celým tělem.

Dnes zvu na jenom velmi málo akcí, které jsou před námi, ale o to krásnější budou....

v pátek 8. června OM Chanting v kolínské synagoze od 19.oo - zkušenosti se zpěvem netřeba. Bude to velmi silný a nádherný zážitek, na který se moc těším:-)))
PROSÍM, pokud může někdo z Vás přijít již v 18 a pomoci mi s prostorem budu velmi vděčná...:-)Dejte mi vědět:-) Děkuji velmi předem:-)

čtvrtek 21. června Mezinárodní den jógy a OMC od 20.oo - plakátek na webu:-)

čtvrtek 28. června - úplněk:-) a rozlučkový meditační večer pro ženy v RelaxMe. Proč rozlučkový rozepíšu příště... všichni kdo máte pernamentku ji vezměte s sebou, vyřešíme neprochozené lekce...
budu se těšit na všechny z Vás, které dorazíte...

Opatrujte se jak nejkrásněji dovedete, s Láskou Helča
OMC synagoga-page-001.jpg
loona rozlučková-page-001.jpg
04.06.2018 22:40:51
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one