Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter červen 2018

Moji milí,

příběh k tomuto nws je dlouhý. V pondělí ráno jsem si sedla k PC a napsala krásný dopis Vám všem. Nicméně při ukládání se cosi pokazilo a vše se vymazalo. Pak už mě to k psaní nepustilo a já pak odjela na 2 dny mimo dosah sítí:-) Tedy pozvánka na čtvrteční akci jde až nyní, ale asi to tak mělo být.
Sice jsem slíbila, že napíši proč je rozlučková, tedy alespoň v krátkosti... krom dalších věcí mě o prázdninách čeká operace mé více jak 20 let vyhřezlé plotýnky, která mě poslední 3 měsíce donutila k absolutnímu zastavení... Pokud mohu prosit o podporu, tak 2 srpna vyšlete podpůrnou myšlenku, budu za ní moc vděčná. Vzhledem k tomu nevím kdy a jak budu schopna naskočit do dalšího cyklu našich setkávání, vlastně ani nevím, zda budu pokračovat jako dosud, a dovoluji si i nevědět jestli je rozlučková jen na dobu mé rekonvalescence nebo navždy...:-) co vím je, že se mi mění celý život a dovoluji si nevědět kde budu bydlet, čím a jak se budu živit a jaká bude má další cesta. Co vím je, že je o mě z Ve-smíru dobře postaráno a mám absolutní důvěru v to, že vše se děje pro mě nejlépe jak je to možné. Nějaká má životní fáze končí a nová se ještě neukázala a na to vše potřebuji čas..... co řeším nejvíce je stále to, abych svou energii a čas věnovala sobě a svým nejbližším, protože transformace jede ve všech lajnách:-) tak tedy v krátkosti z mého života...:-)

Tedy všem ženám, které chtějí na meditační rozlučkový večer srdečné pozvání do RelaxMe již ve čtvrtek 28.6... pojďme si společně pro-žít nezapomenutelnou ženskou energii a pojďme si u-žít samy sebe, takové jaké doopravdy jsme:-) s sebou svíčky v kalíšku a pareo nebo závoj, ale vše budu mít i do zásoby...:-) Začátek cca 19.15, konec neplánuji...:-) Budeme určitě chvíli tančit, meditovat na strom ženského lůna a s osobním Požehnáním pro každou z Vás se rozloučíme...:-) Krom obvyklých věcí vezměte něco na oltář:-)

Těším se moc, s Láskou Helča
loona rozlučková-page-001.jpg
27.06.2018 22:41:03
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one