Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter červen 2020

Moji milí,

čas jahod a třešní je zde. Doufám, že se vám daří jak nejlépe to jde. Pro mě jede stále velmi transformační období, ale má to tak většina z nás.
Dnes posílám upozornění na další on-line Daršan s Pramahamsou Vishwanandou. Konat se bude již v úterý 16.6. od 18 hodin. Mám za sebou již 2 on-line Daršany a není pro mě rozdíl mezi on-line variantou a setkáním s Mistrem naživo. Setkání trvá přibližně 30 minut a je v tichu. Odkaz na registraci je zde:
https://www.bhaktimarga.org/events/event/country-online-darshan-hungary-czech-republic-slovakia-june-2020
Co se děje při Daršanu Mistr vysvětluje zde:
https://www.youtube.com/watch?v=0waTDmkuxtI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0ZFZR9FcxTGDEu0syoxFRvT2gL_CsFE7bAmhcfB6XZSroO5IkzMyB9904

OM Chantingy zatím stále nejsou povoleny.

Závěrem pak jedna prosba. Kdo jste byl někdy v Dobšicích a třeba se vám tam líbilo, prosím, podpořte svým hlasem Projekt na záchranu Keltského oppida v Dobšicích.
Po mnoha letech je v dezolátním stavu a pokud se obci podaří získat hlasy, bude vše opraveno a opět připraveno pro turisty a návštěvníky Dobšic.
Více info o projektu a hlasování najdete zde
http://www.obec-dobsice.cz/vismo/dokumenty2.asp?id=3227&n=muj-kraj-hlasovani-projekt-s-nazvem-zachrana-keltskeho-oppida-v-obci-dobsice&fbclid=IwAR3d0Jkb507C6grfHpgyLN2NvWpTFBPgkmHjClVxPsXfcPI-KWPdR5WuMgE

a hlasovat můžete zde
https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/hlasovani/
/každý má 2 kladné hlasy/. Byť tam již nebydlím, v knihovně končím, ale i tak mám Dobšice moc ráda a podpořila jsem. Děkuji velmi.

Opatrujte se velmi krásně, s Láskou Helča
10.06.2020 16:17:43
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one