Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter duben 2019

Moji milí,

podařilo se mi v Kolíně najít nové prostory pro Loona dance a další mé akce. V RelaxMe zůstanu pouze pro indivinduální poradenství s neplodností.
Jste zvědaví kde se budeme scházet? Vězte, že Rodinné centrum Špalíček na Polepské má krásnou energii, místnost je dostatečně veliká, světlá, čistá a s měkkým kobercem.
Zázemí nabízí kuchyňku, wc i sprchu... Parkování přímo u centra /zvenku nic moc:-)/
Tedy nebudeme nic natahovat a hned v pondělí 6. května od 19 se těším na první lekci Loona dance v novém prostoru. Musela jsem změnit den,
protože ve čtvrtek mi jezdí Lucinka z intru a já chci svůj čas věnovat jí, protože prostoru pro potkání s ní není mnoho a já si chci prostě užít každou chvíli:-)

Plakátek přílohou.
Další Loona dance je v pátek 10. 5. v Hradci Králové... čas velmi netradiční.. dopoledne:-) Pokud tam máte nějaké známé, prosím o rozeslání informace. děkuji

Ještě bych ráda přidala jedno pozvání. Je to starodávný védský ohňový rituál Sudaršana Jagna. Konná se ve Svojanově a vede ho náš Svámí Vishwabaladharananda.
Tento rituál je velmi očistný - spaluje karmu a pokud máte pocit, že potřebujete něco odevzdat, spálit nebo podpořit Matku Zemi pak máte příležitost.
Bližší informace naleznete zde https://www.bhaktimarga.cz/events/event/18-8-2018-ohnovy-ritual-sudarsana-jagna-se-svamim-vishwabaladharanandaou/

Těším se na potkávání s vámi, s Láskou
Helča
loona%20ko%20kv-page-001.jpg
28.04.2019 13:37:13
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one