Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter květen 2020

Moji milí,

ozývám se po opravdu dlouhé době, která pro nás všechny byla velmi transformační. Chvílemi to možná bylo náročné, ale vše je, jak má. S některými z vás jsem v kontaktu a vím, jak jste tím obdobím procházeli. Věřte však, že v srdci jsem měla opravdu všechny z vás, se kterými mám ten dar se potkávat. Já jsem většinu té doby prožila „za zdí“ rehabilitační léčebny a nějak mám pocit, že teprve nyní začínám odpočívat. Mnoho času trávím v klidu, tichu a na bylinkách a do toho PC světa se mi zatím vůbec nechce.

Dnes vás chci informovat o Daršanu /Požehnání/ s mým Mistrem Paramahamsou Vishwanandou. Vzhledem k situaci nejsou možné veřejné Daršany. Guruji však začal dávat tato Požehnání on-line. Daršan přímo pro České a Slovenské občany se uskuteční s největší pravděpodobností již 18. 5. 2020 od 18 hodin. Setkání s plně realizovaným Mistrem je vždy velký dar. Veškeré informace najdete na stránce Bhakti Margy. Dnes byly otevřeny registrace, je nutné se zaregistrovat, počet míst je omezen a je třeba být rychlý. Zde se můžete přihlásit:
https://www.bhaktimarga.org/content/online-darshan-schedule
Pokud by někoho z vás zajímaly on-line verze OMC setkání či společné mantrování, kontaktujte mě. Ráda předám vice informací.

Poslední pozvánka je na kakaovou ceremonii a meditaci “Živé ponoření aneb neomezené zázraky vnitřního já” s Bohdanem /dříve Baladharou/. Plakátek přílohou a vice info na http://mamenka.cz/events/event/meditace-cokoladova-ceremonie-zive-ponoreni-aneb-neomezene-zazraky-vnitrniho-ja/

Užívejte krásný, májový, láskyplný čas
S Láskou Helča
online-darshan-paramahamsa-vishwananda-1.jpg
13.05.2020 20:46:40
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one