Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter leden 2019

Moji milí,

děkuji velmi za krásné zpětné vazby na mé zamyšlení...:-)Velmi mě to zahřálo u srdíčka a cítím velikou vděčnost.

Dnes pozvánky na nejbližší akce:
Zítra 5.1. Novoroční rej s Markétou a Helčou v RelaxMe v Kolíně
Přineste šátek na oči, čtvrtku, na kterou si vytvoříte Jantru přání, pastelky či jiné barevné tužky, nůžky, lepidlo, fotky členů rodiny, obrázky, časopisy na rozstříhání /pokud máte možnost většího množství vezměte i pro ostatní/. Dále bílou svíčku /větší než čajovou/, malou svačinku, případně nějakou mlsku pro společné sdílení.
Na sebe nějaké pohodlné oblečení - ideálně sukni a tričko či šaty. Také si můžete donést něco osobního a dát si nabít na oltář (osobní předmět např. šperk)
Hodnotu setkání jsme stanovili na 455,- neboť společně strávíme přibližně 5 h ( vezměte si prosím přesnou částku). Pokud byste rády přišly a finanční hodnota je pro Vás s tuto chvíli příliš vysoká, určo nám napište a domluvíme se indivindi.
Přihlášky pro účast v Kolíně prosím přes internetové stránky RelaxMe, na mail marketa.cula@gmail.com, či přes messenger Marekta Deví Čulá nebo k Helče na hellino@seznam.cz
Je vypsán i termín 12.1. pro Kutnou Horu, ale ženy z K.H. se hlásí do Kolína, Je tedy možné, že se v KH vůbec neuskuteční...tedy neváhejte a přijďte již zítra.

Dále v pátek 11. ledna OMC v Dobšicích u Nadí, sraz 18.30. Zpívat začneme v 19.00

Meditační večery s Loona dance
v předběžných termínech jsem dala 10.1. a 24. 1. 2019
Nastává malá změna 10.1. je na Huslíku Mgr. Jan Kroča s přednáškou "Co nám radí karty a hvězdy na rok 2019"...a protože Honza má vždy velmi zajímavé povídání doporučuji tuto akci a sama se chystám...nabízím spolujízdu. Přihlašujte se včas bude rychle plno, více info
www.ekocentrumhuslik.cz

Nejbližší meditační večer tedy 24.1. od 19.45 :-) Pak bude opět pauza...mám předjednané lázně a od března snad již naskočíme do pravidelných setkání:-)

Těším se moc
s Láskou Helča
04.01.2019 11:28:49
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one