Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter listopad 2021

Moji milí,

ozývám se v čase dušiček či Samhainu, jak kdo cítíte a je to opravdu po hodně dlouhé době. Občas od někoho z vás přistane dotaz, zda plánuji nějaké akce či společná setkání. Odpovídám tak, že bohužel nyní ne. Je tomu tak z několika důvodů... Tím nejdůležitějším pro mě je, že procházím již skoro rok snižováním dávek své onkologické léčby. Sděluji to až nyní, protože jsem dlouho vyčkávala, jak se to bude vyvíjet a zatím se to jeví velmi slibně. Cesta k úplnému vysazení je ještě dlouhá a já všechny své síly prostě nyní potřebuji pro sebe, své uzdravování a jen tak prosté bytí v tichu a samotě... tak to na vysvětlenou...:-)

Píši dnes hlavně proto, abych sděliila jednu smutnou zprávu. Do věčného Světla se odberala Duše jedné úžasné ženy, která se s námi zúčastňovala Loona dance i OM Chantingů. Dokonce pak našim akcím poskytla svůj prostor v podobě krásné masérny, který jsme všichni užívali. Pokud jste tedy znali naši Elenku Jůnovou, vzpomeňte s námi všemi... zapalme svíčku a v tichu, pokoře, míru a lásce věnujme své poděkování právě jí... skloňme se před velkým mysteriem smrti a znovuzrození a přejme její Duši šťastnou cestu Domů... poslední rozloučení je v pátek ve 12 hodin v Kutné Hoře. S několika ženami jsme se již domluvily na společném věnci. Pokud tedy někdo z vás cítí, že by se chtěl přidat, napište mi prosím.

Přeji v této zvláštní, temnem prosycené době, světlo v Duši každého z nás. Díky tmě je světlo vidět a tak sviťme na cestu sobě i ostatním a buďme v přijetí, klidu a míru hezky lidsky pospolu... opatrujme se
s Láskou Helča
eli.jpg
01.11.2021 20:49:12
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one