Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter listopad 2021

Moji milí,

dnes je mou velikou radostí předat vám zprávu o nových lekcích Loona dance v Kolíně. Lekce povede výborná a zkušená lektorka Ewka Kramářová. Jsem moc ráda, že tuto štafetu přebírá úžasná a jedinečná žena, kterou mám velmi ráda a její lekce mohu jen doporučit. Pokud vám tedy lekce Loona dance pomáhaly v načerpání energie, radosti, síly a klidu, pokud vám pomáhaly odevzdat a rozpustit nepotřebné, neváhejte a skočte na taneček. První lekce se konná již v neděli 14.11. od 18 hodin v RelaxMe. Na jejich webových stránkách se můžete i hlásit.

Dále by vás mohly oslovit akce s další výjimečnou ženou, Markétkou Čulou. Někdy v čase nastávajícím budou lekce Orgasmic Goddess Dance, nyní již běží uzavřená skupina. Další akce, na které mohu pozvat jsou Oshovy meditace. Jsou otevřeny ženám i mužům a pro jejich hloubku, očistný a transformační potenciál velmi doporučuji. Nejbližší se koná 10.12. ve studiu Arena v Kolíně. Kontakt na Marketku v případě zájmu předám.
K oběma akcím posílám plakátky.

Děkuji všem, kteří jste zareagovali na zprávu o odchodu Elí. Je vidět, kolik lidí ji mělo rádo a bude na ní vzpomínat. Po skončení běžného obřadu jsme malá skupinka bytostí udělali pro Elí rozloučení v kruhu, uprostřed přírody. Bylo to velmi silné, láskyplné a podporující pro všechny zúčastněné. Pokud by někoho zajímalo, co se dělo za oponou, či jak se s člověkem blízkým rozloučit jinak, tak v další příloze je článek, který jsem k tomu napsala.

Opatrujme se velmi moji milovaní a v těchto dobách temných sviťme, každý z nás, nejlépe jak umíme...
Krásný čas prožívaný v Lásce přejii, Helča
pro elí.docx  15.14kB
5.11..jpg
ewka.jpg
marketka.jpg
11.11.2021 18:14:13
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one