Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter prosinec 2019

Moji milí.
V tomto krásném svátečním období většina z nás bilancuje. Probíráme vše, co nás potkalo, co nechat v roce starém. V temnotě odevzdat tak, abychom do roku dalšího vstoupili očištěni a odlehčeni. Uvolněný prostor pak můžeme za-plnit tím co nám život přivane. A on přivane.
Již několik let píši svá zamyšlení, někdy s poselstvím…jindy pak jako inspiraci ostatním. Často se mi děje, že již od září vím, co v mém mezisvátečním zamyšlení bude. Letos inspirace tak nějak vyčkávala do posledních okamžiků… se slunovratem další sestup do temnoty… a od-pouštění, bolest, smutek, pláč a mnoho AHA, které jsou jedněmi z nejdůležitějších… s tím vším se však dostavuje nádherný pocit SMÍŘENÍ. Pocit klidu, míru, Lásky, Jednoty. Těžko popsat nepopsatelné. Velmi intenzivně na sobě pracuji a vždy když si myslím, že hlouběji už to nejde, tak se ukáže že jde. Hluboká vděčnost, za vše tvrdé, co mě kdy potkalo.
Na Štědrý den jsem v košíčku se svíčkou, jako tradičně, roznášela Betlémské světýlko. Je symbolem zrození Ježíše. Je, stejně jako Ježíš, symbolem světla a lásky uvnitř nás. Občas někdo přidal větu… když Ty jsi světýlko i bez toho košíčku… a k tomu chci říci… KAŽDÝ Z NÁS JE SVĚTÝLKO… každý z nás má možnost rozhodnout se, jak hodně bude svítit pro sebe i pro ostatní. Opravdu KAŽDÝ má v sobě to krásné, zářící a láskyplné. Od dětství vlastně přirozeně vždy věřím v to lepší, co každý v sobě má. Jsem taková nenapravitelná optimistka. Přitom k mým uším často doléhaly věty jak naivní a idealistická jsem. Nevadí mi to. Jsem za tu schopnost vidět světlé vděčná. Právě to činí můj život naplněný, spokojený a šťastný.

Nechť každý z nás svítí, jak umí. Nechť Ti, co neví, jsou osvětleni poznáním. Nechť Láska je všeobjímající a bezpodmínečná vždy a za všech okolností.

Požehnané dny v roce dalším ze srdce přeji nám všem,
s Láskou Helča

P.S. Vím, že jste se v prosinci těšili na OMC, ale fyzické tělo mě zabrzdilo... dám vědět...:-) Děkuji za pochopení...
Kéž%20je%20Tvůj%20život-page-001.jpg
30.12.2019 13:01:12
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one