Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter prosinec 2020

Moji milí,

ze srdce doufám, že jste prožili krásné sváteční dny se svými blízkými. Máme za sebou velmi vyjímečný rok. Byl plný chaosu, zvratů, nejistoty, strachu. Zároveň mnohým z nás přinesl zastavení, čas k přemýšlení, možná i impuls ke změně. Mě osobně přinesl uvědomění, že vnitřní klid, mír, spokojenost a blaženost jsou mou trvalou součástí, nehledě na to, co se děje vně. To neznamená, že někdy nejsem rozhozená. Ano jsou situace, že cítím nejistotu či smutek a je to v pořádku. Žijeme život lidský a emoce k němu patří. Ale vždy se zastavím, nacítím do svého srdce, nadýchnu čistého vzduchu a podívám se shora, proč to tak cítím, co za tím je. Obvykle se mi podaří najít příčinu uvnitř mě, v nějaké mé stále ještě zraněné a nedosycené části. Když si to uvědomím, přijmu to, dosytím chybějící, trvá to tak 10-15 minut a pak se to rozplyne. Pokud se mi nedaří rozklíčovat, či je to prostě hlubší a já to neumím uchopit, tak si položím sama sobě otázku: “Co by v takové situaci udělala láska?” Odpovědi, které přichází dle situace jsou: “Láska se neumí zlobit. Láska by od-pustila. Láska by objemula všechny zúčastněné.” Tato uvědomění jsou tak hluboká, čistá a osvobozující, že se obvykle začnu smát… uvědomím si tu “dokonalou Božskou hru” a opět si vpluji do svého klidu, míru a radosti. Můj život se tak stal velmi svobodným, naplněným hojností, spokojeností a láskou. Naše Duše je, nehledě na vnější svět plný omezení, příkazů či zákazů, totiž vždy radostná, láskyplná a SVOBODNÁ.

Pevně věřím, že nadcházející rok bude pro nás všechny novým začátkem. Přeji nám, aby byl požehnán povšechnou hojností všeho dobrého, protkán laskavostí i soucitem. Nechť každý z nás má možnost všechny dny pro-žít v pr-osvícení světlem a Láskou.
Opatrujte se krásně, s Láskou Helča

P.S.: Je před námi úplněk, Využijte jeho energii ke svým záměrům a ženy mohou navíc využít Žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey. Registrace končí v úterý večer... můžete použít i meditaci na kruh sester. registrace zde:
PF 2021-page-001 (1).jpg
28.12.2020 22:23:34
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one