Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Nový newsletter říjen 2020

Moji milí,

vše okolo se stále mění. Kdy budou opět možná naše setkání netuším. Doufám alespoň, že svůj čas využíváte nejlépe jak umíte. Věřím, že dobrá nálada a úsměv vás doprovází stále, protože to je to, co nám dává sílu vidět i myslet pozitivně. Vše co se děje se děje v souladu s Vyšším plánem a tak to má být. Plujme tedy, pozorujme a těšme se na vše nové co přichází... posílám několik pozvánek a tipů do těchto dnů:
27.10. Požehnání s Paramahamsou Vishwnanadou - další z on-line setkání s osvíceným mistrem, více info v aktualitách a registrace je možná zde.:https://events.bhaktimarga.org/events/event/country-online-darshan-czech-republic-hungary-slovakia-october-2020
31.10. Žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey - prostor pro zastavení se a spočinutí sama se sebou a svou dělohou, registrace zde.:
https://wombblessing.com/register/

Počasí nás občas posadí před obrazovky a pokud se občas rádi díváte na filmy s "přesahem", tak hledejte zde https://www.tarak.cz/

Blíží se úplněk a vešli jsme do období přibývající tmy. Pokud máte pocit, že potřebujete něco ve svém životě odevzdat a od-pustit, udělejte to. Čas sám nás k tomu vybízí.

Užívejte krásných podzimních dnů a moc se těším na setkání při meditacích, OM Chantingu a dalších.
Opatrujte se, s Láskou Helča
24.10.2020 15:48:14
hellino
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one