Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Všechno co dělám, dělám s radostí a láskou....pojďte se radovat se mnou....
Co zde najdete?
Rozhodně věci, kterým se velmi ráda věnuji. Věci, které jsem objevila na své cestě životem. Pokud tedy hledáte /zejména ženy/ samy sebe, nevíte jak dál, máte pocit, že stojíte někde jinde, než by jste chtěly být....hledáte cestu sama k sobě, svému ženství...pak jste tu správně. I já jsem stála na rozcestí a hledala. Život mi svými nenáhodami do cesty postavil mnoho zajímavých žen, od kterých se stále učím, ale již mohu jejich i své zkušenosti předávat dál....Působím v Kolíně a okolí a pokud se někdy potkáme tak se velmi těším na společně prožité okamžiky.
Novoroční zamyšlení
Moji milí,
ze srdce doufám, že jste prožili krásné sváteční dny se svými blízkými. Máme za sebou velmi vyjímečný rok. Byl plný chaosu, zvratů, nejistoty, strachu. Zároveň mnohým z nás přinesl zastavení, čas k přemýšlení, možná i impuls ke změně. Mě osobně přinesl uvědomění, že vnitřní klid, mír, spokojenost a blaženost jsou mou trvalou součástí, nehledě na to, co se děje vně. To neznamená, že někdy nejsem rozhozená. Ano jsou situace, že cítím nejistotu či smutek a je to v pořádku. Žijeme život lidský a emoce k němu patří. Ale vždy se zastavím, nacítím do svého srdce, nadýchnu čistého vzduchu a podívám se shora, proč to tak cítím, co za tím je. Obvykle se mi podaří najít příčinu uvnitř mě, v nějaké mé stále ještě zraněné a nedosycené části. Když si to uvědomím, přijmu to, dosytím chybějící, trvá to tak 10-15 minut a pak se to rozplyne. Pokud se mi nedaří rozklíčovat, či je to prostě hlubší a já to neumím uchopit, tak si položím sama sobě otázku: “Co by v takové situaci udělala láska?” Odpovědi, které přichází dle situace jsou: “Láska se neumí zlobit. Láska by od-pustila. Láska by objemula všechny zúčastněné.” Tato uvědomění jsou tak hluboká, čistá a osvobozující, že se obvykle začnu smát… uvědomím si tu “dokonalou Božskou hru” a opět si vpluji do svého klidu, míru a radosti. Můj život se tak stal velmi svobodným, naplněným hojností, spokojeností a láskou. Naše Duše je, nehledě na vnější svět plný omezení, příkazů či zákazů, totiž vždy radostná, láskyplná a SVOBODNÁ.
Pevně věřím, že nadcházející rok bude pro nás všechny novým začátkem. Přeji nám, aby byl požehnán povšechnou hojností všeho dobrého, protkán laskavostí i soucitem. Nechť každý z nás má možnost všechny dny pro-žít v pr-osvícení světlem a Láskou.
Opatrujte se krásně, s Láskou Helča
PF 2021-page-001 (1).jpg
Aktuality!
Doporučuji
Žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey
O úplňku 27.2. 2021 se můžete těšit na další celosvětové propojení v kruhu žen.
Registrovat se můžete na odkazu níže.
Lucie Chaya Chvojková a Roberto Santi
Lucka je překladatelkou knih Mamani Hernán Huarche Kurandera, Hadí žena a Cesta šamana. Společně s Robertem pracují na propagaci a předávání zkušeností Andských šamanů /kuranderů/ západní civilizaci. Pokud vás zajímá alespoň krátký pohled na jejich učení podívejte se na záznam jejich společné přednášky.
Daršan /Požehnání/ s Paramahamsou Sri Svamím Vishwanandou
online-darshan-paramahamsa-vishwananda-1.jpg
Jsou otevřeny registrace na on-line zemský Daršan s Paramahamsou Vishwanandou. Tento zemský Daršan je určen pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Stačí 1 registrace pro rodinu, či přátele /kolik se vás vejde na obrazovku/. Již jsem měla možnost prožít Daršan on-line a pro mě není žádný rozdíl v tom, jestli Mistra vidím naživo nebo přes obrazovku. Je to silný prožitek Božské lásky, který k nám doplouvá a pomáhá nám rozsvítit ještě větší lásku uvnitř nás. Daršan se konná přes apikaci ZOOM a bude překládán do češtiny. Více informací o aktivitách Bhakti Marga najdete zde: https://www.bhaktimarga.cz/

Registrujte se zde a pak dostanete více informací:
Co se děje při Daršanu se dozvíte zde:
Daršan s Matkou Meerou
V této době je možné zažít i Daršan s Matkou Meerou každý den on-line od 19 hodin... stačí kliknout
IMG_4030-web.jpg
Chalupa Maměnka a meditační akce s Bohdanem
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one