Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Všechno co dělám, dělám s radostí a láskou....pojďte se radovat se mnou....
Co zde najdete?
Rozhodně věci, kterým se velmi ráda věnuji. Věci, které jsem objevila na své cestě životem. Pokud tedy hledáte /zejména ženy/ samy sebe, nevíte jak dál, máte pocit, že stojíte někde jinde, než by jste chtěly být....hledáte cestu sama k sobě, svému ženství...pak jste tu správně. I já jsem stála na rozcestí a hledala. Život mi svými nenáhodami do cesty postavil mnoho zajímavých žen, od kterých se stále učím, ale již mohu jejich i své zkušenosti předávat dál....Působím v Kolíně a okolí a pokud se někdy potkáme tak se velmi těším na společně prožité okamžiky.
Novoroční zamyšlení
Moji milí.
V tomto krásném svátečním období většina z nás bilancuje. Probíráme vše, co nás potkalo, co nechat v roce starém. V temnotě odevzdat tak, abychom do roku dalšího vstoupili očištěni a odlehčeni. Uvolněný prostor pak můžeme za-plnit tím co nám život přivane. A on přivane.
Již několik let píši svá zamyšlení, někdy s poselstvím…jindy pak jako inspiraci ostatním. Často se mi děje, že již od září vím, co v mém mezisvátečním zamyšlení bude. Letos inspirace tak nějak vyčkávala do posledních okamžiků… se slunovratem další sestup do temnoty… a od-pouštění, bolest, smutek, pláč a mnoho AHA, které jsou jedněmi z nejdůležitějších… s tím vším se však dostavuje nádherný pocit SMÍŘENÍ. Pocit klidu, míru, Lásky, Jednoty. Těžko popsat nepopsatelné. Velmi intenzivně na sobě pracuji a vždy když si myslím, že hlouběji už to nejde, tak se ukáže že jde. Hluboká vděčnost, za vše tvrdé, co mě kdy potkalo.
Na Štědrý den jsem v košíčku se svíčkou, jako tradičně, roznášela Betlémské světýlko. Je symbolem zrození Ježíše. Je, stejně jako Ježíš, symbolem světla a lásky uvnitř nás. Občas někdo přidal větu… když Ty jsi světýlko i bez toho košíčku… a k tomu chci říci… KAŽDÝ Z NÁS JE SVĚTÝLKO… každý z nás má možnost rozhodnout se, jak hodně bude svítit pro sebe i pro ostatní. Opravdu KAŽDÝ má v sobě to krásné, zářící a láskyplné. Od dětství vlastně přirozeně vždy věřím v to lepší, co každý v sobě má. Jsem taková nenapravitelná optimistka. Přitom k mým uším často doléhaly věty jak naivní a idealistická jsem. Nevadí mi to. Jsem za tu schopnost vidět světlé vděčná. Právě to činí můj život naplněný, spokojený a šťastný.
Nechť každý z nás svítí, jak umí. Nechť Ti, co neví, jsou osvětleni poznáním. Nechť Láska je všeobjímající a bezpodmínečná vždy a za všech okolností.

Požehnané dny v roce dalším, ze srdce přeji nám všem,
s Láskou Helča
Kéž%20je%20Tvůj%20život-page-001.jpg
Aktuality!
úplněk říjen-page-001.jpg
Doporučuji
online-darshan-paramahamsa-vishwananda-1.jpg
Daršan /Požehnání/ s Paramahamsou Sri Svamím Vishwanandou 9. září 2020

Jsou otevřeny registrace na on-line zemský Daršan s Paramahamsou Vishwanandou. Tento zemský Daršan je určen pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Stačí 1 registrace pro rodinu, či přátele /kolik se vás vejde na obrazovku/. Již jsem měla možnost prožít Daršan on-line a pro mě není žádný rozdíl v tom, jestli Mistra vidím naživo nebo přes obrazovku. Je to silný prožitek Božské lásky, který k nám doplouvá a pomáhá nám rozsvítit ještě větší lásku uvnitř nás. Daršan se konná přes apikaci ZOOM a bude překládán do češtiny.

Registrujte se zde a pak dostanete více informací:
Daršan s Matkou Meerou
V této době je možné zažít i Daršan s Matkou Meerou každý den on-line od 19 hodin... stačí kliknout
IMG_4030-web.jpg
Chalupa Maměnka a meditační akce s Bohdanem
Copy-of-Upcoming-event-Made-with-PosterMyWall-15.jpg
Meditační Víkend přináší možnost osobního i duchovního rozvoje v harmonickém prostředí. Chalupa Maměnka je ideálním prostředím pro duchovní a osobního rozvoje. Leží v náruči malebného Svojanovského údolí kde promlouvá duše přírody a hlas ticha a celý areál je budován s citem pro harmonii, krásu a detail, který návštěvníkům pomáhá rozvíjet svou vlastní vnitřní harmonii, klid, radost a pohodu.

Motivem Meditačního Víkendu je SPOKOJENOST, LÁSKA, KLID, MÍR A BLAŽENSTVÍ. Duchovním průvodcem na této cestě sebe-poznání je Bohdan, který nás bude provázet na cestě do hlubších rovin našeho nitra a ke spojení s naším vyšším Já neboli naší pravou přirozeností. Ukáže nám jak nahlédnout hlouběji do sebe sama, nasměruje kam zaměřit svou pozornost, co na sobě případně změnit, abychom mohli prožívat přirozeně stavy sat-čit-ánandy neboli bytí-vědomí-blaženost, ale také míru a lásky. Můžeme se tak snadněji propojit se svým opravdovým Já a hlouběji porozumět sobě i životu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one