Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Všechno co dělám, dělám s radostí a láskou....pojďte se radovat se mnou....
Co zde najdete?
Rozhodně věci, kterým se velmi ráda věnuji. Věci, které jsem objevila na své cestě životem. Pokud tedy hledáte /zejména ženy/ samy sebe, nevíte jak dál, máte pocit, že stojíte někde jinde, než by jste chtěly být....hledáte cestu sama k sobě, svému ženství...pak jste tu správně. I já jsem stála na rozcestí a hledala. Život mi svými nenáhodami do cesty postavil mnoho zajímavých žen, od kterých se stále učím, ale již mohu jejich i své zkušenosti předávat dál....Působím v Kolíně a okolí a pokud se někdy potkáme tak se velmi těším na společně prožité okamžiky.
Novoroční zamyšlení
Moji milí.
V tomto krásném svátečním období většina z nás bilancuje. Probíráme vše, co nás potkalo, co nechat v roce starém. V temnotě odevzdat tak, abychom do roku dalšího vstoupili očištěni a odlehčeni. Uvolněný prostor pak můžeme za-plnit tím co nám život přivane. A on přivane.
Již několik let píši svá zamyšlení, někdy s poselstvím…jindy pak jako inspiraci ostatním. Často se mi děje, že již od září vím, co v mém mezisvátečním zamyšlení bude. Letos inspirace tak nějak vyčkávala do posledních okamžiků… se slunovratem další sestup do temnoty… a od-pouštění, bolest, smutek, pláč a mnoho AHA, které jsou jedněmi z nejdůležitějších… s tím vším se však dostavuje nádherný pocit SMÍŘENÍ. Pocit klidu, míru, Lásky, Jednoty. Těžko popsat nepopsatelné. Velmi intenzivně na sobě pracuji a vždy když si myslím, že hlouběji už to nejde, tak se ukáže že jde. Hluboká vděčnost, za vše tvrdé, co mě kdy potkalo.
Na Štědrý den jsem v košíčku se svíčkou, jako tradičně, roznášela Betlémské světýlko. Je symbolem zrození Ježíše. Je, stejně jako Ježíš, symbolem světla a lásky uvnitř nás. Občas někdo přidal větu… když Ty jsi světýlko i bez toho košíčku… a k tomu chci říci… KAŽDÝ Z NÁS JE SVĚTÝLKO… každý z nás má možnost rozhodnout se, jak hodně bude svítit pro sebe i pro ostatní. Opravdu KAŽDÝ má v sobě to krásné, zářící a láskyplné. Od dětství vlastně přirozeně vždy věřím v to lepší, co každý v sobě má. Jsem taková nenapravitelná optimistka. Přitom k mým uším často doléhaly věty jak naivní a idealistická jsem. Nevadí mi to. Jsem za tu schopnost vidět světlé vděčná. Právě to činí můj život naplněný, spokojený a šťastný.
Nechť každý z nás svítí, jak umí. Nechť Ti, co neví, jsou osvětleni poznáním. Nechť Láska je všeobjímající a bezpodmínečná vždy a za všech okolností.

Požehnané dny v roce dalším, ze srdce přeji nám všem,
s Láskou Helča
Kéž%20je%20Tvůj%20život-page-001.jpg
Aktuality!
Doporučuji
online-darshan-paramahamsa-vishwananda-1.jpg
Daršan /Požehnání/ s Paramahamsou Sri Svamím Vishwanandou 16.6. 2020

Jsou otevřeny registrace na on-line zemský Daršan s Paramahamsou Vishwanandou. Tento zemský Daršan je určen pro Česko, Slovensko a Maďarsko. Stačí 1 registrace pro rodinu, či přátele /kolik se vás vejde na obrazovku/. Již jsem měla možnost prožít Daršan on-line a pro mě není žádný rozdíl v tom, jestli Mistra vidím naživo nebo přes obrazovku. Je to silný prožitek Božské lásky, který k nám doplouvá a pomáhá nám rozsvítit ještě větší lásku uvnitř nás. Daršan se konná přes apikaci ZOOM a bude překládán do češtiny.

Registrujte se zde a pak dostanete více informací:
Co se děje při on-line daršanu se dozvíte zde:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one