Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...
Kdo je Moon Mather?

Žena, která prošla zasvěcením u Mirandy Grey. Může poskytovat ostatním ženám Léčení ženského lůna, Požehnání ženskému lůnu a organizovat skupinové meditace při Celosvětovém Žehnání ženskému lůnu. Takovým zasvěcením jsem prošla v říjnu 2013.
Požehnání ženskému lůnu
Požehnání ženského lůna je dar hluboké transformační energie přicházející k nám od posvátného ženství. Měsíční matka tak poskytuje probuzení a posílení přijímající ženy s posvátným ženstvím, stvrzuje tak její ženskost a přítomnost ženského principu v ní. Je léčením a zároveň spojením s posvátným ženstvím. Je to nádherná, mocná, léčivá, vyživující a posilující modlitba.
Žehnání lze provádět buď individuálně, či ve skupině.
Ideální příležitostí pro skupinu je Celosvětové žehnání ženskému lůnu s Mirandou Grey.
tree-sm.jpg
Léčení ženského lůna
Léčení lůna se zaměřuje na aktivaci tří center a proudění energie mezi nimi. Těmi centry je Podvěsek mozkový /Hvězda/ - řídí hladinu našich hormonů a množství duchovního světla, srdeční centrum /Pohár/ - v němž sídlí láska a nesobeckost, a lůno /kotlík/ - který je centrem naší tvořivosti, intuice, sexuality a duchovnosti.
Poskytuje se pouze indivinduálně.
Kdo je Miranda Grey?
miranda_dropbox-5_.jpg
Miranda Gray – spisovatelka, umělkyně, podnikatelka. Žije v Anglii a působí jako kreativní ředitelka marketingové a webdesignérské společnosti Footmark Media. Zkoumání menstruačního cyklu a jeho vlivu na ženské vnímání, pocity, potřeby, kreativitu, sexualitu a spiritualitu se věnuje už více než dvacet let.
Miranda vede ženské skupiny a workshopy po celém světě. Její práce pomohla už desítkám tisíc žen, aby lépe porozuměly samy sobě, začaly prožívat svůj menstruační cyklus pozitivně, žily v souladu s ním a se svými měnícími se potřebami, a dosahovaly tak harmonie ve svém osobním i pracovním životě.
Autorka knih Rudý měsíc, Cyklická žena a Spiritual Messages for Women a iniciátorka celosvětového hnutí nazvaného „Požehnání ženského lůna“.
Celosvětové Žehnání ženskému lůnu
Požehnání ženského lůna je dar – dar každé ženě v jakémkoli věku s jakoukoli životní zkušeností, která o něj stojí. Je dar energie, která léčí naší ženskost, naše lůno a náš menstruační cyklus, stejně jako naši kreativitu, plodnost, sexualitu a spiritualitu. Požehnání je dostupné pro všechny ženy, ať už mají dělohu a menstruační cyklus nebo ne. Ženská božská energie je zde pro nás pro všechny. Jediná podmínka pro přijetí Požehnání je, aby u mladých dívek před Požehnáním proběhla první menstruace.
Je o celosvětovém propojení s ženskou energií, probíhá vždy za úplňku několikrát ročně. Každým žehnáním se zvyšuje počet žen, které se účastní a číslo jde do desítek tisíc žen na celém světě


S sebou: 2 misky /jakékoli velikosti - na rýži, čaj../, 1 čajovou svíčku, něco osobního na oltář, ev. něco na zobání:-)
pohodlné oblečení - sukně triko, ponožky. Pitný režim zajištěn.
Nutné přihlášení u koordinátorky na hellino@seznam.cz, 723364350


Termíny pro rok 2019:
19. února
18. května
15. srpna
13. října
12. prosince

Registrace pro celosvětové žehnání je nutná i na těchto stránkách:
womb-logo-tiny.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one