Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Menstruační kalíšek

Co to je?
Jednoduše – obvykle silikonový zvoneček zakončený stopkou, očkem či kuličkou, který si v době menstruace zavedete do Jóni. V průběhu dne několikrát vylijete nastřádanou krev, vypláchnete čistou vodou a zavedete zpět. Po skončení menstruace stačí vyvařit či vysterilizovat k tomu určeným roztokem.
Můžete ho používat během celého menstruačního období.
• spolehlivě nahradí tampóny i vložky a to i při velmi silné menstruaci
• je to vhodná hygienická pomůcka pro ženy v každém věku
• poskytuje maximální pohodlí
• je ideální pro všechny druhy sportů
• je nenahraditelný při cestování
• představuje ekologické a zdravotně nezávadné řešení
Všechno výše uvedené je pro mnoho žen úžasná realita, díky níž svou menstruaci nevnímají jako problém. Nebo se problém zmenšil. Jsou ženy, kterým kalíšek z nějakého důvodu nevyhovuje. Rozhodně ale stojí za to ho vyzkoušet!
kalíšek.JPG
Můj názor
Já osobně kalíšek vnímám jako spojení se se svým ženstvím, svým tělem, svou krví, svou jóni… plodností, sexualitou, láskou, přirozeností… S láskou přijmout menstruaci jako dar, ne něco co „musím přežít“ …S kalíškem si menstruaci mohu prožít i užít. Fyzicky i mentálně odložit nepotřebné a s novým měsícem začít od začátku…. Jsem žena - cyklická, plynoucí a jsem na to hrdá.
Kde kalíšek koupit?
Koupit se dá na internetu, v kamenných obchodech v Praze a větších městech. Pokud jste z Kolína a okolí, obraťte se na mne. Kalíšky značky MeLuna mám a mohu nabídnout i poradit...
Spolupracuji s:
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one