Vítejte na stránkách věnovaných ženám, ženskému rozvoji...

Zajímavé odkazy

Při hledání na cestě vlastního růstu je vždy důležitý kvalitní lektor, kouč, mistr, průvodce, terapeut... nazvěme to jak každému vyhovuje... doporučuji to, kde jsem byla či jsem spokojená já. Vůbec to nemusí znamenat, že i Vás to osloví, ale já s radostí v srdci doporučuji.
Osobnostní rozvoj - osobně odzkoušeno
Stránky Školy pánevního dna Renaty Sahani Skálové jejíž jsem lektorkou.
Stránky Loona dance Lucie Kupcové. najdete zde i mnoho dalších jiných kurzů či seminářů.
Překladatelka knih Kurandera a Hadí žena - Lucie Chaya Chvojkové a její kurzy.
Duchovní cesta
Současně s mým osobním rozvojem přišel i můj duchovní Mistr Pramahamsa Sri Swami Vishwananda. Jeho Daršany jsou nepopsatelným zážitkem Božské Lásky a přítomnosti. Pocity sjednocení, Blaženosti a míru. Musí se to zažít, aby člověk pochopil hloubku slov, která nevyjadřují to co opravdu říci chceme... Vděčnost za Dary, které od Něj dostávám.
Baladharananda - bývalý Svámí Vishwabaladaharanada. Je jedním z nejlepších žáků Paramahamasy Vishwanandy a několik let působil i jako český Svámí. Na funkci Svámího však podal svou rezignaci. Velmi výjimečná bytost a chvíle prožité v jeho přítomnosti jsou velmi intenzivní, stejně jako chvíle v blízkosti Gurujiho. Velmi láskyplný, laskavý, moudrý přístup ke všem, kdo k Němu přichází... Vděčnost Jemu za podporu, kterou mi dává.
Nový web vložím až bude aktivní.
Matka Meera - její Božská láska a světlo a Daršany v absolutním tichu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one